Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Finoman és gyorsan eltávolítja a sminket és a vízálló szemfestéket.
  • Minden bőrtípusra ajánlott, grapefruit illattal.

Zsinka

2017. június 8.

Legeslegjobb mindennek felett. Sokakat már rászoktattam. Sminket is leszedi. Esti arcápolás első lépése nálam és az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Banszky

2017. május 18.

Én nem hiszek ezekben,hogy lehozná a sminket teljes mértékben,nem is érzem magam tisztának tőlük. Viszont ha nincs rajtam smink és csak a napi koszt akarom letörölni vele az arcomról annak tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Naschkatze

2017. május 16.

Sminkes ajánlására vettem meg a terméket, többféle kendővel összevetve tényleg szuper, jó az illata, ugyan az erős smink eltávolítására önmagában nem elég, de smink előtti arctisztításra kiváló, vagy sminklemosóval turbózva a smink eltávolítására is, számomra kényelmesebb, mint a vattakorong használata. Az ára is teljesen baráti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

zahraa

2017. április 3.

az illata jo, irritaciot nem okoz, de nekem csak a sminkem felet hozta le kb., bar nem a termek hibaja hogy egy tonnanyi sminket hasznalok napi szinten. szerintem ez azoknak lett kitalalva inkabb, akik bb krem partiak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

wkataw

2017. március 9.

Imádom..

teszi dolgát, nem lesz tőle fényes, zsíros a bőröm
nagyon jó illata van

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Imádom..

teszi dolgát, nem lesz tőle fényes, zsíros a bőröm
nagyon jó illata van

zsazsa9

2017. február 6.

Isteni illata van, pont jó erősségben. Megnyugtatja, puhítja az arcbőröm, nagyon kellemes érzés használni, és utána sem hagy semmi olajos érzetet, vagy hasonlót. Sminket is jól lehozza, bár ki kell használni minden négyzetcentiméterét a kendőnek, és nekem a folyadékos vattakorong jobban kézre áll, de hatásában én nem érzem, hogy rosszabb lenne annál. A csomagolás is jól visszazárható, és a mérete is pont utazós táskába való. Ajándékcsomagban kaptam, de tuti, hogy újra veszem ajándékcsomagtól függetlenül is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Marcsus

2017. február 5.

Kifejezetten szeretem, az illata mesteri, egy nehéz nap után megnyugtatja az arcbőrömön kívül a lelkemet is, jó kedvre derít. A kendők nem nyúlósak, kellően nedvesek, az arcomon lévő koszt és minimális sminket jól lehozza (bár a szempillaspirált nem tökéletesen, de arra eddig egyik sminklemosóm sem volt képes eddig), a csomagolás jól visszazárható és szépen mutat a piperepolcon. Az ára mindemellett elég szimpatikus. Sokszorosan újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

etoc

2017. január 5.

Nekem ez a kendő egyáltalán nem vált be, sokkal hatékonyabb egy sminklemosó folyadék. Ráadásul hamar kiszárad, az utolsó darabok már nagyon dörzsölték a bőrömet. Az illata valóban túl intenzíven citrusos, az én orromat is bántja. Szerintem ár-érték arányban csak pénzkidobás, én maradok a hagyományos lemosó plusz vattakorong kombónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Tesa

2016. december 24.

A sminket nagyjából eltávolítja, a szempillaspirállal nem bír el, a szememet csípi, a parfümtől felfordul a gyomrom, szörnyen erős illata van. Hála égnek csak egy ajándékcsomag része volt, másképp amúgy nem vettem volna meg. Gyors ecsettisztításra, sminkasztalka letörlésére, és hasonlókra elhasználom. Jam, és pár pattanásom is lett a használata után, bár mostanában több terméket is kipróbáltam, nem tudom mi okozhatta, de gondoltam megemlítem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Csillagporocska

2016. december 24.

Én nagyon szeretem. Rendesen eltávolítja a sminket, nem irritál, sem a bőrt, sem a szemkörnyéket. Általában a kis kiszerelést veszem, aminek hatalmas előnye, hogy kis helyen elfér és könnyen szállítható. Az illata is nagyon kellemes. Ár-érték arányban teljesen jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2