Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Colorful, Módosítva: 2018. június 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéden és alaposan tisztítja a bőrt. A sárgabarackmag olajat tartalmazó könnyű, krémes textúra megtisztítja az arcot és a szemkörnyéket, minden nap. A sárgabarackmag olaj és a B5-provitamin ápolja és hidratálja a bőrt, így segít a természetes egyensúlyának megőrzésében. Eltávolítja a sminkmaradványokat, valamint a szennyeződéseket a bőrről.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

giny96

2020. január 17.

Sminklemosónak gyenge, sok terméket kell használnom és sokáig kell dörzsölnöm mind a szememet, mind az arcbőrömet, hogy megfelelően tisztítson. Szerencsére utána úgyis használok egyéb lemosókat, de így nem túl praktikus termék számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Csutak

2019. december 8.

Az új csomagolású változatát vettem meg nemrég és tetszik, szeretem. Jól tisztít, szerencsére sminklemosásra meg mást használok, úgyhogy ez megmaradt sima arclemosásra reggel és este. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

bubilany

2018. október 24.

Nagyon imádom az illatát, de nem kimondottan jól tisztít. Szemsminkkel sem birkózik meg. Ettől függetlenül elhasználom, reggeli arctisztításhoz megfelelő, estihez ennél azért "komolyabb" szükséges számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Anyics

2018. augusztus 31.

Évek óta ezt használom, nekem bevált. Próbáltam más arctisztítókat is, de egyik sem vitte (vízzel együtt) le a szemsminkemet, ez igen. Arcbőrömet puhának érzem a mosás után. Csak ezt használom, az ára is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Nymphea

2018. augusztus 12.

Bár szempillaspirál lemosására nekem nem vált be, viszont Ő a tökéletes arclemosó számomra. Nem irritál, tiszta és friss bőrérzetet hagy, isteni illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Dius89

2018. január 7.

Már egy ideje használom, mint sminklemosó. Először a szokásos módon, vattára felvittem és úgy töröltem le az arcom vele, így nem annyira vált be smink lemosására. Aztán néhány hete áttértem arra, hogy az arcomra közvetlenül viszem fel, bemasszírozom az arcomba, majd utána egy száraz vattával letörlöm a lemosóval a sminket is. Így elég jól eltávolítja a az alapozót és egyéb arctermékeket. Szemsmink eltávolítására egyáltalán nem alkalmas, a spirállal nem tud megküzdeni. Az illata kellemes, az állaga nekem kicsit túl folyós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

PinkMcFreeze

2017. október 31.

Arclemosóként az érzékeny bőrömet nem bántotta! Végre egy termék, ami tényleg amit ígér, azt betartja! (: Finom illata van, engem levett a lábamról, mert nagyon sok terméktől irritált lesz bőröm. Szívből ajánlom érzékeny bőrű társaimnak sok szeretettel! (:Ár/érték arányban szerintem szuper! (: A bőrön szépen eloszlik és könnyedén le lehet mosni és utána az arcom sima és nagyon puha! (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

tenagi

2017. július 30.

Arclemosóként nem olyan rossz, kellemes az illata, hidratált hatást hagy maga után. Nekem sminklemosóként nem vált be. Sokat kell használnom belőle és nagyon kell dörzsölnöm, hogy lejöjjön az arcomról valami. Ár-érték arányban csak arclemosóként egész jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

norci1126

2017. június 4.

Az ugyanilyen típusú bőrradírral vettem együtt női magazinos kuponnal nagyon kedvező áron. Míg a bőrradírját kedvelem, addig ezt már kevésbé. Az állaga, illata jó, vízzel le szoktam mosni, de nekem utána kipirosodik az arcom, ha nem törlöm át micellás vízzel és teszem fel a hidratálót azonnal, húzódik a bőröm, majd kis idő múlva a T-zónában nagyon kifényesedik. Tapasztaltam én is, hogy ha smink lemosására használtam, nem tisztított megfelelően, maradt az arcomon alapozó. Önmagában semmi képp sem elég, így, hogy használok utána más termékeket, elmegy. Igazából nem szívesen költenék több pénzt egy arctejre, ha elfogy hasonló árkategóriát fogok választani márkán belül vagy kívül, ha nem talalok jobbat, ez marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

sapiviki

2017. május 7.

Gyengéd, nem irritálja a szemem, az illata kellemes, a sminket egyszerű vele eltávolítani. Én ezután mindig pluszba még arclemosót használok,szóval arról nem tudok nyilatkozni,hogy milyen érzetet hagy maga után. Már második flakonnál tartok, szerintem maradok is ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Vitaminok: Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).