Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2015. október 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéden távolítja el a sminket, a bőrön lerakódott szennyeződéseket. A B5 provitamin és a sárgabarackmag olaj ápolja és hidratálja a bőrt, így segít megőrizni a bőr természetes vízháztartásának egynsúlyát.

Minden bőrtípushoz használható.

fethadri

2018. július 30.

Zsíros érzetet hagy maga után, nem távolít el minden sminket, szemfesték lemosáshoz nem alkalmas. Arctonikot vagy micellás vizet kötelező használni utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Andici

2015. október 5.

Nagyon jó termék, még a vízálló szemfestéket is leszedi. Egyáltalán nem bántja a szemem, pedig elég érzékeny mindenre. A benne lévő sárgabarackmag olaj nagyon jól ápolja a bőrt, puha érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

magdus.kis

2015. július 3.

Nagyon szeretem! A niveástól kipattogzott az arcom, eléggé csalódott voltam, s akartam egy másikat, de nem szerettem volna megint 1500 körül venni egy arclemosót, ami lehet, hogy a kukában landol, így a dm-ben erre esett a választásom. Nem sokat vártam tőle, de pozitív csalódás ért. Amióta ezt használom, elmúltak pöttyeim. Az illata és az állaga is tetszik. Szerintem veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

hinasza

2015. július 1.

Én nagyon szeretem, sminklemosásra használom kb 4x újra vettem már, minden sminket lemos. Az ára is jó, nekem nem csipi a szemem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.

prne0919

2015. július 1.

Nem a legjobb termék, ennél jobb a Rossmann saját márkás arctisztító teje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 1.

Nem a legjobb termék, ennél jobb a Rossmann saját márkás arctisztító teje.

lilielli

2015. június 26.

Valami mást akartam a Cien arctej helyett /Lidl-ös/ kipróbálni, levettem ezt a polcról a dm-ben. És: ugyanaz az illat, mint a Cien-es. De ez kicsit jobb, sűrűbb és kevesebb kell belőle. Nem szárít, átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 26.

veravera

2015. március 15.

A baleás arclemosók közül ez jött be a legkevésbé, a krémes állaggal nincs gondom, de csípte a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 15.

purpuratulips

2015. február 8.

Borzalmas. Kétszer használtam. A sminkemet egyáltalán nem szedte le, és ha ötször lemosom az arcomat utána, akkor se tudok megszabadulni a zsíros érzettől, amit hagy maga után. Nekem annyira kellemetlen, hogy a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

kicsikiszi

2015. február 6.

A szemem közelébe inkább nem is nagyon akarom,hogy kerüljön mert utána annyira homályosan látok... :D Amúgy az állaga és az illata szuper, és elég picit használni belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

seasnail

2014. december 17.

Nem nagyon tudom sminklemosásra használni, főképp, mert nagyon csípi a szemem, és az alapozást sem hozza le rendesen. Egyébként tényleg jó az illata, elég barátságos az ára, de akkor már inkább veszek egy kicsit drágább lemosót, ami jó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

Vitaminok: Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).