Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2012. április 2.

Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás.

gruecendre

2014. augusztus 6.

bár nem bio és hasonlók, nagy kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

bár nem bio és hasonlók, nagy kedvenc.

jizunew

2014. május 6.

Már egy hónapja ezt használom és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 6.

Már egy hónapja ezt használom és nagyon meg vagyok vele elégedve.

cshp

2013. május 21.

Kézmosáshoz használom, egyáltalán nem szárítja a bőröm, nagyon diszkrét illata van, és hihetetlenül tartós. Nem ázik szét vagy olvad el a tartóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

FaerieQueene

2013. május 12.

Az uzsis táskában volt benne. Befogtuk családi kézmosószappannak. A szüleim, akik szappan téren mindig csak és kizárólag az akciós Baba szappant hajlandóak megvenni, megjegyezték, hogy bár nem tudják mennyibe kerül ez a szappan, de biztos drágább mint a Baba, viszont ez a Balea legalább 3x tovább tart, mint a Baba. Az illata nem rossz, és tény, hogy jó sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

xena123

2012. szeptember 28.

Nekem az uzsonnás kistáskában volt benne, réteget képez a bőrön és nem szárítja ki, jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

nicole07

2012. augusztus 29.

Tegnap vettem meg, olcsósága miatt és mert gondoltam ez valami természetes szappan, az illata jó, nem túl erős, de nem hiszem hogy újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

boglarka88849

2012. augusztus 18.

Jól tisztít, zöld növényillata van, kellemes, szinte már semleges.
Nem hinném, hogy ez limitált kiadás lenne, mert amikor csak megyek a dm-be, mindig ott figyel vagy 10 db a polcon.Hónapok óta használom, és elégedett vagyok, mondjuk nem nagy durranás.
Egyszerűség-ez a lényege.
Mondjuk én személy szerint a grapefruitos társát jobban szerettem, már csak az illata miatt is, az viszont egy hónap lefutása alatt eltűnt a polcokról. Valahogy mindig a limitált cuccok azok, amelyeket ha huzamosabb időn át gyártanának több bevételük lenne.
Azért adok ennek a zöldességnek 4*-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Jól tisztít, zöld növényillata van, kellemes, szinte már semleges.
Egyszerűség-ez a lényege.
Azért adok ennek a zöldességnek 4*-ot.

aidaa

2012. augusztus 18.

Jó az illata, tisztaságérzést nyújt. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Jó az illata, tisztaságérzést nyújt. Újra fogom vásárolni.

szhkrisztina

2012. március 24.

szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 24.

szeretem.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Színező anyag. (Piros)