Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2014. november 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Balea ránctalanító szemkörnyékápoló koncentrátum zölt tea kivonattal.

Intenzív bőrkisimító hatással. Sejtvédő E-vitaminnal rendszeres használat mellett csökkenti a ráncok mélységét. A szemkörnyék simábbá és élettel telibbé válik. A zöldtea kivonat bőrnyugtató hatású, valamint védi a bőrt a szabad gyökök és a napsugárzás okozta káros hatásokkal szemben. A ligetszépe olaj gazdag esszenciális zsírsavakban, segítségével selymesen puhává válik a bőr.

Nem tartalmaz tartósítószert, illatanyagot.Szemészetileg tesztelt. Kontaktlencsét viselők használhatják.

Kiszerelés: 7 db kapszula

Ad-Namah

2019. május 11.

Csak annyit használok belőle, amennyi a szemem alá elég, egy egy pici csepp. Egy ampulla 4 napig tartott, így használva gazdaságos, egy ampullaban annyi anyag van, ami elég az egész arcra. Nekem a karikákat elkezdte eltüntetni, gondolom azt a részét, ami a fáradtság miatt van, a genetikai részt (ami az orr felé esik) csak picit halványítja. A régi ampulla, ami kék színű volt, ugyanezt tudta, azt is 2-3 hétig használtam egyfolytában, 7 db kapszula elég egy hónapig is, ha valaki tényleg annyit tesz, amit a szem alatti bőr elbír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Grafitzsiraf

2019. február 26.

Tegnap vásároltam és használtam először: nekem nagyon tetszik az állaga, könnyű felkenni, egy kapszula bőséges mennyiség, így jut máshova is. Reggelre a szemem menti bőr pihepuha lett, jó érzés :). Meglátjuk mit tud egy hét alatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Lili28

2017. december 13.

Teszi a dolgát,jó érzés felkenni, jó az állaga, kicsit olajos...de beszívódik egy kis idő után, emiatt esténként használtam.
Annyit viszont nem tett hozzá a bőrön hidratáltságához, hogy újravegyem... maradok a ricinus olajnál, ugyanazt el lehet vele érni és ez csak 200Ft/ üveg.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

umpalumpa

2017. április 4.

Egy csomaggal elhasznaltam. Nem is tudom akarok-e meg belole :/
Annyi anyag van egy kapszulaban, hogy nem csak a szemkornyekemre, hanem a homlokom kivetelevel az arcom tobbi reszere is jut belole. Jok a hatoanyagok, de sztem keves a rengeteg szilikon mellett. Nem utalom a szilikont, de ez tulsagosan csuszik es nem szivodik fel rendesen, megul a borom felszinen. Probaltam sminkelni ra, lecsuszott rola a korrektor. Nem hiszem, hogy sok hatasa volt a boromre plane ennyi ido alatt (7 napos adag), de gyanitom egy ev alatt sem vennek eszre barmilyen pozitiv javulast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

Egy csomaggal elhasznaltam. Nem is tudom akarok-e meg belole :/

bstella

2017. március 2.

Tegnap használtam először, gondoltam felmérem mennyi van egy kapszulában, én bizony magamra kenem..... 2 régettel került végül az egész arcomra, a végén már nem tudtam kínomban hová kenni.... :D nem bántam meg, a szám körüli száraz bőr reggelre csodásan pihepuha lett, amit az egész arcomról el lehetett mondani. Nem tartott sokáig a hatás, de egy használat után nem is vártam.
A szemem környéke viszont egész nap jóval hidratáltabb volt és ma már csak oda kentem, kíváncsi vagyok így egy ampulla meddig fog tartani, így nég gazdaságosabb, mint hittem....
Egy használat után ránctalanító hatásról még korai lenne nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Egy használat után ránctalanító hatásról még korai lenne nyilatkozni.

Csilluska

2016. november 10.

Nincsenek nagy problémáim a szemeim körül (mély ráncok, sötét karikák), de a megelőzés hIve vagyok, ezért vettem meg. Én csak egy heti adagot használtam el belőle, ennyi idő alatt nyilván nem tapasztaltam semmi csodát, de el tudom képzelni, hogy rendszeres használattal javíthat a szem körüli bőr állapotán. Alapvetően meg voltam vele elégedve, jók az összetvői is, de nem tudtam újra venni, mert sajnos nincs a közelemben DM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

3tara2

2015. december 6.

Nekem bevált ez a szemkörnyékápoló. Először olajosnak tűnik,aztán beszívódik és másnap reggelre kisimult egészséges színű lesz a szem körüli bőr. Azért tudni kell,hogy egy fecske nem csinál nyarat; a kapszulák rendszeres használatára van szükség. Smafu,hogy kúraszerűen használjuk! 😀 Színtelen,szagtalan. Az ára 8-900 forintos tétel,tehát ha rendszeresen használjuk még így is 4000 Ft alatt van a havi ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 6.

zsirmik.anita

2015. szeptember 10.

Szinte semmi illata nincs.Első körben kicsit olajos állag, nekem gyorsan beszívódott.Selymes lett a bőröm használata után. Hosszú távú hatásáról még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

kiflimorzsa

2015. augusztus 27.

nagyon ragad, büdös és nem csinál semmit. legalább nem volt baromi drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

nagyon ragad, büdös és nem csinál semmit. legalább nem volt baromi drága.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag.

Squalane eo 1 0