Balea

Ár:   €2.45   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2020. február 26.

Ár:   €2.45
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A méz és avokádó kivonatot tartalmazó tisztító hab finoman tisztítja meg a bőrt a szennyeződésektől, a sminktől és a faggyútól.

Makk Zsuzsó

2020. július 31.

Nem képez valami nagy habot, talán az olajossága miatt. Viszont második lépcsőnek teljesen megfelel, rendesen tisztít, csak nagyon gyorsan fogy. Jobb lenne, ha illatmentes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

Kingus23

2020. június 29.

A foreomhoz vettem,mert azokhoz ezek a habok a legjobbak elvileg.Nekem tetszik az illata,jól működik a gépecskémmel együtt.Sokáig elég ,az ára így nagyon is megéri.Az illata is kellemes,nekem nem irritálta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

CzFru

2020. március 21.

Nagyon jól tisztít, könnyen kezelhető, nem irritál, de engem sajnos nagyon szárít. Nem is merem már minden nap használni, ha elfogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

kissagi19

2020. február 25.

2019.12.13
Érzékeny, kiszámíthatatlan bőröm van. Kissé zsíros, mitesszerekre hajlamos, időnként pattanásos. Erre itt ez a normál-száraz bőrre való tisztitohab.
Nagyon jó! Csak este használom. 2 adag habot eloszlatok, bő meleg vízzel lemosom, majd hidratáló krémet viszek fel. Egységesebb a bőrképem, nyugodt a bőröm. Imádom
2020.02.25
Ma hiába kerestem.
A lányok benn megnézték, és sajnálatomra közölték, hogy kivezették 😭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 25.

2019.12.13
2020.02.25
Ma hiába kerestem.
A lányok benn megnézték, és sajnálatomra közölték, hogy kivezették 😭

Krisztiina

2020. január 25.

Nyáron akadt meg rajta a szemem, de akkor úgy gondoltam, hogy ez nekem "vastag", sok lesz a bőrömnek, mert hajlamos a kisebb pattanásokra. Inkább normál - zsíros bőrre való termékeket használtam.
Mostanában viszont olyan vörös volt az arcom reggel és este tisztálkodáskor, mint a ráknak. Ráadásul csípett minden kencém, ezzel egyidőben mintha allergiás lettem volna (még a vízre is) úgy nézett ki a bőröm. Eszembe jutott ez a hab. Vágtattam is érte.

Micsoda kis csoda :-) Tenyleg "vastag" dús, telt a hab. Imádja a bőröm. Már első pillanatban éreztem, hogy ezért most nagyon hálás az arcbőröm. Nem is jöttek elő a vörös foltok az égő érzés. Sőt. Van egy bibi a szemöldököm alatt, most az is szemmel láthatóan gyógyul. Csak azt sajnálom, hogy most jutott eszembe és nem hamarabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 25.

Mehecske

2020. január 10.

Ellentétes vélemények fogalmazódnak meg bennem ezzel a termékkel kapcsolatban. Ár-érték arányban kiváló...lenne ha... nem lenne az a borzalmas mellékszaga. Kinyomom a habot, jajdejóó, fincsi illat, jó állag, nade 2 mp és jön az a furcsa, számomra émelyítő, fodrászatokból kiáradó szag, mi is az.. amivel szőkítik a hajat, olyan ammóniás, vagy nem tudom. Ahogy masszírozom a bőrömbe, próbálok nem levegőt venni, mert rosszul vagyok a szagától. Egyébként jól tisztít, nem szárít! és napi 2 használattal (én kettőt pumpálok egy alkalommal, és bőven elég) nagyjából 10 hétre elég. A szaga miatt nem tudom, hogy hány csillagot vonjak, de mivel más problámám nem volt vele, ezért csak egyet. Jóindulattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

katacsader

2019. július 11.

Nagyon szeretem, isteni illata van és nagyon jó minőségű a pumpája is. Reggel és este használom, kicsit szárítja a bőröm de ezt szeretem mert így nem fénylik a homlokom, nem olyan olajos a bőröm, és amúgy is használok mellé hidratáló krémet. A kettő együtt tökéletes, nekem szinte semmi miteszerem nincs amióta használnom, szóval úgy gondolom tényleg tisztít. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

MissL

2019. június 12.

Ez egy szuper kis arctisztító hab! Pont jó a hab állaga, egy pumpa tökéletesen elég,nem akadozik kinyomásnál a pumpa, illata nagyon visszafogott,enyhe,kellemes.Nem szárítja rommá az arcom,ami nagyon nagy piros pont,mert az ilyen jellegű habos arctisztítók sajnos sokszor brutálisan szárítanak.( engem) Nagyon sokáig elég lesz ez a flakon,remélem sokáig kapható lesz,mert egy igazi kis drogériás jóság, főleg ilyen áron!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.

Pálmaolaj, glicerin és citromsav észtere, melyet bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.