Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2019. április 30.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A különösen ápoló alapanyagok és a természetből számazó értékes összetevők kombinációja kellemes kikapcsolódássá változtatják a mindennapi bőrápolási rutint. A szövetmaszk a mézkivonatnak köszönhetően intenzíven hidratál, csökkenti a száraz foltokat és megvédi a bőrt a kiszáradástól. Formulája nyugtatja és regenerálja az arcbőrt. Használata után a bőr simábbnak tűnik és érezhetően selymesebb lesz.

magyaredina

2019. december 1.

Megszerettem nagyon a fátyolmaszkokat, könnyű felhelyezés és levétel, az arcot nem kell megtisztítani utána.
A csomagolása nagyon ötletes, vonzza a tekintetet.
Gazdag, hidratáló formula, így én inkább hűvösebb időben ajánlanám, nagy melegben sok lehet.
Az illata is nagyon jó.
Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

A csomagolása nagyon ötletes, vonzza a tekintetet.
Az illata is nagyon jó.
Újra fogom vásárolni.

kisstundi99

2019. november 14.

Nagyon tetszik ez az arcpakolás. Finom az illata és hihetetlen jól hidratál. Igazi felfrissülés az arcbőrnek. Nálam ami nagy probláma az a pattanások, de ettöl egyáltalán nem lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Eperkelany

2019. november 12.

Imádom az illatát. Nagyon jó a hatása. Addig hagyom magamon, míg már nagyjából száraznak érzem. Ez sztem bőrtípustól nagyon függ. Zsírosabb bőrnek, mint az enyém, 30-40 percig is rajt lehet. Előtte és utána fekete szappannal tisztítom meg az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

tothkriszti47

2019. november 3.

Egyszerűen imádom! Egy maszkot akár 3szor is feltudok használni annyi cuccos van benne. A bőröm puha és hidratált lesz utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

balankaa01

2019. október 25.

Tegnap este próbáltam ki egy kicsit félve, mert olvastam, hogy sokan panaszkodnak a szagára, én meg eleve utálom szinte az összes kozmetikum illatát. Hát, ez kivétel, szerintem nagyon kellemes, másrészt meg nem sokáig érződik.
Az arc, amire kerül normál, az orrom körül fokozottan zsíros, egyébként rendben van, szerencsére nem vagyok hajlamos pattanásokra, bár mostanában a stressztől (vagy a Balea olajos lemosójától, még nem tudom) kijött néhány bőr alatti izé a homlokomon, azokkal egyelőre nem tudok mit kezdeni. Mindegy, ami a maszkot illeti, egy órát hagytam fent, az első pár percben enyhén csípett. Miután levettem, takarítgattam kicsit hajmosás előtt, hogy beszívja a maradékot a bőröm. Nagyjából másfél-két óra múlva már abszolút nem volt ragacsos.
Reggelre nem történt semmi különös, nem okozott problémát, a bőröm hidratált, ezen túl meg mit lehet egy hidratáló maszktól elvárni. 🙃
Ami miatt valószínűleg nem veszem újra az az, hogy szerintem Shrek volt a modell, akinek az arcára szabták. :) Még jó, hogy hajmosás előtt tettem fel, nem pedig utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Kuro

2019. október 4.

drogériás viszonylatban a legjobb fátyolmaszk szerintem, én nagyon imádom.
a maszk tele van anyaggal, rengeteg van benne, finoman simul rá az arcra, és egyből kellemesen hűsít.
sokáig fent szoktam hagyni, igazából nem nézem az időt, akkor veszem le, ha már kellően száraznak érzem a maszkot.
nekem a réteg, amit hagy maga után sem kellemetlen, mert addig masszírozom/csak hagyom beszívódni, míg el nem tűnik.
időigényes, de ad egy plusz érzést az otthoni kozmetikának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

drogériás viszonylatban a legjobb fátyolmaszk szerintem, én nagyon imádom.
időigényes, de ad egy plusz érzést az otthoni kozmetikának.

LadyBleu

2019. szeptember 20.

A nagy hype miatt ki akartam próbálni. Nekem kifejezetten nem jött be. :( Valamennyire hidratált, de nagyon nagyon nem bírtam az erős műméz illatot, oké ezt valahogy elviseltem, végülis tök mindegy, milyen illata van, a hatása nem ettől függ. Azért szerintem felesleges ilyen zavaró parfümöt keverni bele, ha már irritáló hatású, legalább tenné tényleg illatossá a terméket.

A másik dolog, hogy eszméletlenül ragadtam utána. Ha aznap még valahova menni szeretne bárki, akkor nem ajánlom. Fényvédőt próbáltam rákenni, kukacosodott rajta meg ragacsos volt az egész fejem, szóval aztán inkább lemostam az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

canaille

2019. szeptember 16.

Borzasztó. Büdös (semmilyen formában nem lelhető fel benne még csak szintetikus formában sem a méz illata), folyik mindenfelé, ragad és irritál.
Semmilyen pozitív változást nem tapasztaltam, ellenben kb 2 napig érzékeny volt a bőröm a használata után. csak 15 percig hagytam fent és a gusztustalan ragacsot le is mostam, de kikészítette szegény bőrömet, szóval nem tudom ajánlani. Ahogy egy Balea maszkot sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

mercedess

2019. szeptember 11.

Most probaltam eloszor, nekem bejott:) Ritka, hogy egy fatyolmaszk utan tenyleges hidratalt erzesem van..ennel a maszknal az volt! Alapbol az avokado es a mez is szuper alapanyag, el is gondolkoztam rajta, hogy kiprobalom oket frissen is. Egyebkent szamomra az illata(mezes) kellemes volt es a minimalis ragacsossag sem zavart. Ujra vennem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Vivus94

2019. szeptember 10.

Alapvetően nem szeretem ezt az erős nagyon mű mézillatot, de nyilván senki nem tartott pisztolyt a fejemhez, hogy megvegyem. Viszont ezt leszámítva nagyon jó kis termék. Csak úgy tocsog az anyagban, szinte csepeg belőle, ezt az arcom sok sok idő alatt se tudta beinni, pedig elég száraz bőröm van. Miután levettem még próbáltam belemasszírozni a bőrömbe valamennyit. Nagyon szép hidratált és kisimult lett tőle az arcom. Viszont tényleg hagy egy elég ragacsos réteget maga után. Összességében nagyon jó kis termék, de nem csodaszer, időnként a száraz bőrnek feltöltődés, de ennyi. (Bár a macskám megpróbálta rólam lenyalogatni miután elaludtam, szóval neki nagyon is tetszett! :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hydroxyethyl Urea, Honey, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.