Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: csill87, az összetevőket feltöltötte: austenland, Módosítva: 2019. március 14.

Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadású, karamell illatú habfürdő.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

austenland

2019. március 13.

Én is a csodálatos illata miatt vettem meg, amiből nálam se maradt semmi a fürdővízbe öntve :( Viszont nagyon kellemes puha lett a bőröm a fürdés után, úgyhogy a hatása jó, de ha illatos, habos élményre vágyik valaki, akkor nem ez lesz a csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

csill87

2018. december 30.

Jajj lányok, ezt még véletlenül se vegyétek meg! A flakonból szagolva isteni karamell illata van, úgyhogy még számomra is hihetetlen, hogy hogy lehet az, hogy a fürdővízbe öntve semmit nem érzek ebből. Még akkor sem, ha egyszerre egy fél flakonnal öntök a vízbe. Ráadásul a habzása is visszafogott. Sajnos teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színező anyag. (Piros)