Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: MaFa, Módosítva: 2018. november 29.

Kategória:   Fürdőtermékek

Friss gránátalma illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pont

2019. január 13.

kellemes meglepetés számomra. cuki, jó az illata és árban is sokkal jobb, mint a legtöbb hasonló termék (pláne, hogy ebben kettő van, én nem igazán szeretem hogy a legtöbb fürdőbomba óriási és csak 1x tudod haszálni és így viszonylag drága). DE azt tényleg nem gondoltam volna, hogy ilyen jól hidratál, tök puha lesz utána a bőröm és nincs 'nehéz' érzete sem, a testápoló abszolút elhagyható mellette. a decemberi időszakban heti 2-et biztosan elhasználtam, viszont mostanában sajnos már nem találom a dm-ben:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

MaFa

2018. november 9.

Nem gondoltam volna, hogy meg fogom szeretni. Szuper kis termék. Kellemes az illata. Olajos, így fürdést követően nincs szükség testápolóra mert szuperül hidratál,még reggel is érzem a bőrömön, hogy pihe-puha. Aki pikkelysömörrel szenved annak bátran ajánlom, ettől az olajos hatástól kisimulnak a plakokk és nem feszül, nem hámlik. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

katicatorkoly

2017. január 17.

Imádom az illatát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Imádom az illatát!

ladri

2017. január 7.

Nagyon szerettem, már többször vettem-kaptam. Szeretem, hogy kicsit olajos lesz tőle a víz, és nem kell testápoló, mert pihe-puhává teszi a bőrömet. A csomagolása pedig nagyon cuki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.