Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. november 28.

Kategória:   Fürdőtermékek

Tengeri sót, cseresznyevirág és jázmin kivonatot tartalmazó, virág illatú fürdősó.

Kiszerelés: 80 g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

NeversaynotoPanda

2016. március 9.

Jol teljesiti amire kivan talalva de nem hagyott bennem mely nyomot ez sem :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 9.

Jol teljesiti amire kivan talalva de nem hagyott bennem mely nyomot ez sem :/

viewxy

2015. november 28.

Finom illata van, egy fürdéshez elég volt a fele is. Puha lett a bőröm tőle. Nagy kristályok vannak benne. Amit elvártam azt teljesíti, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Imo

2015. június 8.

Kellemes illatú, ideális ha lazítani szeretnék.
Lehetne nagyobb kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

Kellemes illatú, ideális ha lazítani szeretnék.
Lehetne nagyobb kiszerelésben is.

nettike

2015. június 5.

Azt hittem , hogy erősebb illata lesz ..de viszont nagyon kellemes illata van nem tolakodó , azt hittem , hogy be fogja színezni a vizet , de egyáltalán nem az illatát 1-2 órán keresztül lehet érezni a bőrön.. nagyon jó ellazít

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

BloodEve

2015. június 2.

Finom és tartós illatú, könnyen elolvadt, nem irritált, puhává varázsolta a bőröm. 1 fürdéshez fél adagot használtam, ár-érték aránya jó. Sok piros összetevő miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

2015. február 20.

Finom illatú, ha jól emlékszem ez nem színezte el a vizet. Egy zacskó két fürdésre volt elég (kevés vízhez, mert a gyerekek használták, tele kádhoz biztos kell az egész zacskó). Nem volt utána száraz a bőrük, az illata is megmaradt rajtuk reggelig. A többi Balea fürdősóról is hasonló jókat tudok mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

Antioxidánsok: Tocopherol

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Színezék. Lilás piros.