Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. november 28.

Kategória:   Fürdőtermékek

Tengeri só és narancsvirág kivonatú fürdősó.

Kiszerelés: 80 g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Caesarine

2017. december 4.

Imádtam ezt a terméket, sajnos más alig kapni pár helyen. Isteni citrusos illata van, ez a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Christi

2016. február 5.

nagyon-nagyon finom illata van, bár nem magában használtam mivel én szeretek habokban ülni ez pedig ugye nem habzik. vicces volt hogy narancssárga lett a víz. biztosan kipróbálok még másik balea fürdősót is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

devababa

2015. december 19.

Kislanyomnak vettem meg, mivel a habfurdok kiszaritjak a boret es nem lehet mindig belecsalogatni a sima vizbe. Egy tasak 4 alkalomra volt eleg neki es nagyon elvezte a sargas szinu vizet es a narancsos illatat is. Nem szaritotta ki a boret es nem is viszketett tole a bore. Felnotteknek biztosan intenzivebb az elmeny, ha egy egesz tasakkal beleszornak a vizbe. Ki fogom probalni a tobbi fajtat is. Arban nem ez a legolcsobb mezei furdoso, de illata miatt megeri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 19.

jns.melinda

2015. március 31.

Egy fáradt nap utáni kikapcsolódásra vettem. Erre jó is volt, a citrusos illata után kevésbé éreztem a fáradtságot. Szerintem a stressz meleg vízben oldódik és az ilyen sós dolgok megkönnyítik az oldódását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

2015. február 20.

Nagyon jó az illata, a vizet narancssárgára színezi. Egy zacskó két fürdésre volt elég (kevés vízhez, mert a gyerekek használták, tele kádhoz biztos kell az egész zacskó). Nem volt utána száraz a bőrük, az illata is megmaradt rajtuk reggelig. A többi Balea fürdősóról is hasonló jókat tudok mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Narancssárga.