Balea

Ár:   229 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. november 28.

Kategória:   Fürdőtermékek

Tengeri só, gránátalma és jojobaolaj kivonatú fürdősó.

Kiszerelés: 80 g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Pillamilla

2015. július 9.

Ha egy kis extra kényeztetésre vágyom, ezt a fürdősót vagy egy másik verziót választok ebből a termékcsaládból, de ez az abszolút kedvenc illat. Gyönyörűszép színűvé teszi a fürdővizet, az illata is fantasztikus. Nem éreztem, hogy puhább lenne a bőröm tőle, egyszerűen jó vele fürödni, ennyi pénzért nagyon megéri, főleg hogy én egy csomagot több alkalommal használok el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

Kitti96

2015. május 7.

imádom, többször is újravettem, nagyon kellemes illata van, meg is marad a bőrömön, elégedett vagyok vele

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

2015. február 20.

Nagyon jó az illata, a vizet pirosra színezi. Egy zacskó két fürdésre volt elég (kevés vízhez, mert a gyerekek használták, tele kádhoz biztos kell az egész zacskó). Nem volt utána száraz a bőrük, az illata is megmaradt rajtuk reggelig. A többi Balea fürdősóról is hasonló jókat tudok mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

Nera

2014. október 17.

Jó az illata és mókás piros lesz tőle a víz. Hétvégi fürdőzéshez ideális. Szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

gothy

2014. augusztus 31.

Lábfürdőnek használom. Nagyon finom az illata. Önmagában kicsit szárítja a bőröm, ezért szoktam tenni a vízbe néhány csepp babaolajat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

mrsfitz

2014. augusztus 21.

Nagyon bejött az illata, szép piros lesz tőle a víz. Már többször újravettem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Happiness28

2014. július 14.

Finom az illata , és szépen megszínezi a vizet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

Finom az illata , és szépen megszínezi a vizet :D

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice