Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. november 15.

Kategória:   Fürdőtermékek

Egzotikus, édes illattal kényezteti a bőrt.

Kiszerelés: 500 ml.

GoldTree

2016. július 23.

Jól habzik, nem szárít. Az illata számomra különleges, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

Jól habzik, nem szárít. Az illata számomra különleges, nagyon szeretem.

adanita

2015. november 17.

Jó illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 17.

Jó illata van.

Persela

2015. november 4.

Meleg, pihentető illat, hideg őszi/téli estékre tökéletes. A szintén Baleás vaníliás-mandulatejes fürdősóval összekeverve szoktam használni, olyankor az egész lakásban érezni az illatát. Jól habzik, megmarad az illata a bőrön, nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

KlaudiaZs

2015. április 27.

Már kettőt is elhasználtam belőle, de imádom, nagyon jól hanbzik és számomra a lehető legjobb habfürdő-illat, ráadásul nem illan el túl hamar, az egész fürdőszobát sokáig áthatja. Nem tűnt fel, hogy szárítana, pedig tényleg sűrűn használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Juliette88

2015. április 22.

A nagymamám kapta tőlem karácsonyra, engem már a boltban elvarázsolt az illata . Az elmondása alapján az illatát ő is nagyon szereti és jó habot is csinál. Amikor nála vagyok, a fürdőszobában mindig megszagolgatom a flakont, annyira tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Szivike18

2015. március 5.

Első szaglásra nagyon erősnek tűnt, de azért volt benne valami, ami megfogott, így együtt mentünk haza. Egészen keveset cseppentettem a fürdővizembe és így tényleg egy fantasztikus illat bontakozott ki. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 5.

Klau7

2015. február 20.

Nagyon fini illatú, jól el lehet benne lazulni, órákig tudok feküdni a kádban és szaglászni, mindig a felejthetetlen arab éjszakákat juttatja eszembe:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 20.

szilva1987

2014. december 4.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, csodás illata van, igazi teás-vaníliás. Egy fárasztó nap után elmerülni ebben az illatos fürdőben nagyon kellemes és pihentető. Az ára meg abszolút verhetetlen! Többször is újravásároltam már és amíg kapható lesz a jövőben is fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Macilány

2014. március 20.

Egy ritka finom és különleges illattal megáldott termék ez!!! *.* Az új kedvenc habfürdőm a vaníliása mellett!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

keettee

2014. február 17.

Csodálatos illata van, kényezteti a kis lelkem, miközben fürdök, pont ilyenre vágytam ebben a borús időben :) 450 Ft most a dm-ben, próbáljátok ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 17.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!