Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. május 25.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Dezodor spray kókusz és frangipáni illattal, alumínium nélkül. 24 órás védelmet nyújt az izzadás és a kellemetlen szagok ellen.

TheMadHatter

2020. június 24.

Még télen kaptam ajándékba, de úgy éreztem ez inkább nyári deo, így most kezdtem használni. Az illata kellemes, de nekem hamar elillan. Cserébe nem leszek büdös tőle. Általában idegenkedek a spray változatoktól, főleg az asztmám miatt, az orvosom nem is ajánlja kifejezetten. Minden befújás után nagyon kell köhögnöm tőle, de kifejlesztettem már egy technikát, amivel elviselhetőbb. Tetszik, hogy nem leszek tőle ragacsos, olyan, mintha semmi nem lenne rajtam, elég kellemes, de mégis véd. Azt nem tudom meddig tart, de a reggeli zuhanyzástól az estiig biztos. Annyi tökéletesen megfelel. Ha nem lenne fújós, akkor számomra ez lenne a legjobb dezodor nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Kittyki

2019. június 17.

Több mint 1 év használat után se fogyott el. A barátom szereti ha ezzel fújom be magam. Izzadást nem szüntetei meg, de jó illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

HDorina

2019. február 16.

Finom édes illata van. 24 óráig azért nem tart a hatása. De ár érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

Mona29

2018. december 22.

Az illata nagyon kellemes, használata során nem lesz büdös az ember, de magát az izzadást nem gátolja. A porlasztója nagyon jó, nem fröcskölős. Ára ára is elfogadható, a mennyiség pedig tényleg sok, több hónapra elég. Egyetlen bajom volt vele, hogy porol, fullaszt néha és ez zavaró a reggeli sietségben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.

eszter1234

2018. május 21.

Imádom az illatát, plusz még alumíniummentes is, ráadásul nagyon kedvező árú volt amikor megvettem. Sajnos mostmár nem lehet kapni, de remélem újra a polcokon lesz előbb-utobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

dizabella01

2018. május 8.

Nagyon finom az illata, viszont rettentően fullaszt, és az én számomra az alumínium só mentes dezodorok nem nyújtanak elég védelmet sajnos. Büdös nem leszek tőle egyáltalán, viszont nagyon erősen vizes lesz a hónaljam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

balazsdora

2018. április 23.

Én nagyon megszerettem ezt a limitált szériás Balea terméket is. Illata finom, kókuszos, púderes, így tavasszal még az izzadásgátló hatása is elég. Öt csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 23.

canyon

2017. szeptember 12.

Az illata tetszik, kb egy órán át intenzíven érzem magamon (nem tudok mellé parfümöt használni, valakinek ez hátrány lehet). Viszont borzasztóan fullaszt, hiába megyek pár lépést arrébb. Izzadásgátló hatása semmi. Összességében alig várom, hogy elfogyjon. Csak munka után használom :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

babuu

2017. szeptember 11.

Az illata nagyon finom kókuszos-gyümölcsös. Leárazva vettem kb. 349 Ft-ért. Abszolút megérte, és alumíniumsót sem tartalmaz. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Beya93

2017. szeptember 11.

Nagyon tetszik az illata, szerencsére nem vagyok izzadós úgyhogy nem is kell hogy annyira gátolja, de ha mégis megizzadok akkor se leszek büdös. Plusz pont hogy alumínium mentes, baráti az ára, és nagyon sokáig elég, viszont nem tudom hogy mi de valami nagyon köhögtet benne amikor kifújom, emiatt 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene, Citronellol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol