Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. július 15.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Intenzíven hidratáló szövetmaszk hialuronnal és grapefruit kivonattal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bettu

2021. június 2.

Nagyon édes a nyuszi minta rajta. Talán kicsit nagy volt a maszk, de végülis szépen el tudtam igazítani. Nem igazán éreztem, hogy lenne illata. Maga a maszk nem volt a legkrémesebb, használtam már jóval krémesebbet is, mégis kicsit csúszkált. Azt, hogy a zacskójába mennyi krém volt még, sajnos nem tudom, mert mire levettem a maszkot a párom kidobta a zacskóját, pedig azt is szívesen felkentem volna még. Utána viszont eltűntek az apróbb mimikai ráncaim, szépen kisimította. Nyilván csak ideig-óráig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

Momiji

2021. június 2.

Ez egy nagyon jó kis maszk, nem okozott irritációt ellenben nagyon puha lett a bőröm tőle. Ja és nagyon cuki felvéve.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Propanediol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.