Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Gardana

2017. augusztus 30.

Szerettem a kis gyümölcsjoghurtos illatát,bár ez kicsit szárított,de cserébe tovább megmaradt az illata.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Oraculum

2014. május 14.

Imádtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Imádtam!

kémecske

2014. március 15.

Imádom az erdei gyümölcs illatú dolgokat, mikor kiérződik minden egyes gyümölcs.... hát, ez nem az! Nekem nagyon savanyú, mondjuk én mindig is csak az édes illatokat szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 15.

lavander

2014. január 18.

Amikor én használtam nagyon szerettem, finom volt az illata. Csak a csomagolása nem volt túl praktikus, a vége felé nehéz volt kinyomni belőle, viszont ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 18.

vrozi

2014. január 16.

Látom nem kapott túl jó értékeléseket. Ennek ellenére nekem nagyon tetszett, finom az illata és hozza a szokásos Balea minőséget :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

riella1994

2013. december 6.

Az illata mondhatni finom, de több pozitívumot már nem tudok róla írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 6.

Az illata mondhatni finom, de több pozitívumot már nem tudok róla írni.

sminkkém

2013. december 1.

Imádom a gyümölcsös illatokat, de ez annyira nem jött be. Kicsit savanykás az illata, és én inkább minig is az édeskés felé hajlottam, de amúgy akinek olyan az ízésvilága bajöhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

incifinci28

2013. október 14.

az illata nem annyira tetszik, egyszer el lehet használni. amúgy szokásos balea minőség, az illat miatt 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Alien

2013. augusztus 30.

Jó volt az illata, nem egy extra tusfürdő, de rosszat se tudok rá mondani :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Jó volt az illata, nem egy extra tusfürdő, de rosszat se tudok rá mondani :)

jns.melinda

2013. augusztus 6.

Nem vagyok egy húú, de természetes mániás. Igyekszem, de van, hogy újdonság, akció elcsábít. Ez is egy ilyen önjutalmazó (biztos tudjátok mire gondolok ;) vásárlás eredménye. Nem egy nagy szám, rajtam nem tartós az illata, de jó használni, sűrű krém jön ki. Egy nyári tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopherol