Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gattonero, Módosítva: 2013. november 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A hialuronsav a kötőszövet fontos alkotórésze. Megköti a vizet, hidratál és feltölti a bőrt. A szalicilsav csökkenti a bőregyenletlenségeit és pórusfinomító hatású.

Használat: Vigye fel reggelente és esténként a megtisztított T-vonalra (homlok, orr és áll), majd szükség szerint használja a megszokott arckrémet. Ideális smink alapozására is.
Szalicilsavat tartalmaz.
Szemkörnyékre ne kerüljön.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

viragi

2016. november 7.

Csak a T vonalra használom és nem kenek fölé semmilyen más krémet, könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódó krém, nem fénylik tőle a homlokom. A pórusösszehúzó hatását nem tapasztaltam, de én inkább a matt hatása miatt szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 7.

Krisz78

2015. március 15.

Valóban könnyen eloszlatható, de olyan zsíros réteget hagy a bőrömön, mintha kacsazsírral kentem volna be.
Kapott még egy esélyt, hátha "rossz volt a Hold állása", de nem a Holddal volt a baj.
Repült a kukába!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 15.

Repült a kukába!

gattonero

2013. október 29.

Nagyon kellemes kis fluid, egy fél pumpányi adag elég az egész T-vonalra. Az első két használat után nagyon meg vagyok vele elégedve: könnyen eloszlatható, hamar beszívódik, nem hagy zsíros vagy ragacsos érzést a bőrön. Féltem kicsit a szalicilsavtól, de egyáltalán nem irritál, nem szárítja a bőrt és nem is húzódik tőle. A felkenés után 5-10 perccel már láthatóan kisebbek a pórusaim, és isteni puha a bőröm. Egy csúnya pattim volt, azt egy éjszaka alatt összehúzta, a pirosságon is javított. Az első pár órában mattít is, azután azért átfénylik. Remélem tartós használat mellett is jól teljesít. Nagyon szépek az összetevők is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.