Balea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 x 1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diahlin, Módosítva: 2012. szeptember 6.

Kiszerelés:   7 x 1 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

7 napos intenzív bőrfeszesítő ampullakúra hyaluronsaval és növényi összetevőkkel.

Orina1

2020. január 26.

Én pusztán némi hidratálást érzékeltem, de semmi extra. 1 ampulla nekem kb 3 alkalomra (reggel-este -reggel) volt elég . Mondjuk csak az arcomra használtam.
Nem veszem újra, egész biztos vannak jobb termékek, az ára viszont baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 26.

Nem veszem újra, egész biztos vannak jobb termékek, az ára viszont baráti.

Banszky

2018. október 9.

A bőrt nem feszesíti bár én leginkább a hidratáló hatása miatt vettem meg és mert tetszett ez a fajta ampullás kiszerelés. Letörni nem egy nagy élmény,nekem egy kicsit sok ami benne található de gyorsan beissza a bőröm. Összeségében egynek jó volt de se hatásában,se küllemében/használatában semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

tillisilli

2017. november 19.

Ha jól látom, ez egy egyféle hatóanyagra kihegyezett termék, az összes többi összetevő, talán a glicerint kivéve csak felületanyag meg tartósító.

Akkor vettem az ampullákat "kétségbeesésemben", amikor a kedvenc beauty effects szemhűsítő párnácskáimat sehol sem lehetett kapni. Azok nagyon beváltak. Igazából ezzel sem volt baj, bár én inkább heti 1-et kentem magamra, nem napi 1-et. Hamar beszívódó vizes szérum, kellemes állagú és jól hidratál. Egyéb előnyös hatását nem érzékeltem, hátrányát sem, így adok neki egy közepest. A csomagolás macerás, néha szilánkosra törik az ampulla, ill nagy szemétgyár ennyi ampullát és ilyen nagy csomagolást adni ennyire kevés terméknek.

Ragacsosnak nem éreztem, mivel száraz a bőröm. Elkentem egy ampullát arcra-nyakra, hagytam felszívódni, és még rátoltam a szokásos hidratálómat nappalra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

Kinga79

2016. február 9.

Egy évben egy két dobozzal használok el. Egy ampullából jut bőven arcra, dekoltázsra is. A mellemen lévő csíkokon a legszmbetűnőbb a hatása. Az arcomon is szeretem, feszesebb, hidratáltabb lesz a bőröm. Kicsit valóban ragacsos, ezért csak este kenem fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 9.

Márti85

2015. március 24.

Magában használva valóban ragad. A tetejére krémet teszek, és ultrahang géppel bemasszírozom. Szerintem hozza a hatást, amit a professzionális ampullák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

Breki

2015. január 25.

Kúraszerűen használom havonta egyszer, ekkor a 7 ampullát el is fogyasztom egy hét alatt. Nekem egy ampulla csak az arcomra elég, maszírozva nagyon hamar beszívja a bőröm, kicsit később pedig még egy könnyű hidratáló krém is rákerül. Csak esténként használom, mert egy ideig ragacsos, fényes tőle a bőr. A feszesítő hatás viszont pár nap után látványos ezért újra és újra veszem. Sajnos egyre drágább...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 25.

edibaba

2014. május 12.

Bár ráncos nem vagyok, de száraz a bőröm, ezért valami extra hidratálásban szerettem volna részesíteni.Eredetileg a rossmann-os hyaluron boosterre hajtottam, de akciós lévén egy darab sem volt már belőle, ezért megvettem ezt, mert elhatároztam, hogy nekem hyaluronsavas ampulla kell és kész! :)
Hááát, eddig sok hasznát nem vettem, szépen kisimítja az arcom, de reggelre el is múlik a hatása, semmi extra hidratálást nem tapasztalok. Nem vagyok még a kúra végén, de a címke szerint a hatás azonnal érezhető..Csoda esetén visszajövök és updatelek..addig is három pont.
(Jaaa, és nagyon vigyázni kell az ampullákkal, tényleg csak zsepibe burkolva érdemes feltörni, nekem az egyik szilánkosra tört felnyitáskor.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 12.

Floraline

2013. augusztus 14.

A Dm-ben járva elöntött egy leküzdhetetlen vágy, hogy valami olyat vásároljak ami pici üvegcsékbe van zárva, amiről elhiszem, hogy "összetömörített" hatóanyag-bomba, és amit "kúraként" kencézhetek. Rá esett a választásom, bár a feszesítés, lifting meg minden még annyira nem időszerű nálam, gondoltam rosszat nem teszek magamnak. Maga az anyag szerintem kellő mennyiségű, kicsit ragacsos, szirup-szerű. Én egy alkalommal 1/3 ampullát használtam el, bőven elég volt. Ragad, mint írtam, de én a hidratálómmal bemasszíroztam és így csak pihe-puha bőrt kaptam.:) Jobbá tette a bőröm állapotát, kevésbé hámlik, üdébb meg minden. Azért annyira nem vagyok elájulva tőle, de egy kis extrának elment.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Nem láttam/éreztem hatását, ezért 2 csillag.
Lényegében pénzkidobás kategória nálam, ennyiért nem vettem volna meg, semmi hatás miatt, de nem adok 1 *-ot, mivel nem okozott irritációt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Nem láttam/éreztem hatását, ezért 2 csillag.

jibjab

2013. augusztus 1.

Fél áron volt a kiárusított termékek közt 2 db. Megvettem. Egyiket anyukám, másikat én használtam el. Drámai változást nem hozott, de nem ártott az a kis extra hidratálás és a hétnapos kúra végére valóban puhább lett a bőrünk. Nem okozott pattanásokat, allergiát, jól felszívódott és 1 ampulla elég reggel-estére, így kiadós volt. Arra viszont vigyázni kell, hogy zsebkendővel érdemes feltörni, mert többször megsértette a kezem. Nem vészesen, de így el lehet kerülni a kellemetlenségeket. ár/érték arányban jó volt. megéri kipróbálni, bár nem csodaszer, de rásegít a hidratálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate