Balea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. október 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Regeneráló éjszakai krém, mely hosszantartó hidratálást nyújt, moringa olajjal. Hialuronsav tartalmának köszönhetően feltölti a bőrt, a ProEffekt3 formula az bőröregedés kialakulása ellen harcol, energiával, ragyogással ajándékozza meg a bőrt.

Kiszerelés: 50 ml

sprefectesse

2019. január 1.

Szép lett tőle a bőröm, viszont az illata annyira erős és nagymamás, hogy egészen egyszerűen nem szívesen nyúlok hozzá.
Szerintem el fogom kenegetni a kezemre meg a könyökömre, mert ott nem érzem annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

ursuska

2018. április 4.

A csomagolása megváltozott. Olcsó és gyorsan hozzá lehet jutni, az illatanyagon kívül számomra rendben volt az inci, ezért is vásároltam. Miután kinyitottam majdnem elszédültem annyira erősnek találtam az illatát. Állaga finom krémes, hamar beszívódik. De örülök, hogy mindjárt elhasználom, mert egyre kellemetlenebb a használata. Ha a három féle illatot száműznék az összetevők közül, szerintem jó kis krém lehetne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

csicserke

2017. október 23.

Tetszik az illata es az allaga, jol beszivodik.A hidratalo hatas nalam eros kozepes, viszont valami elegge irritalja a boromet, ugyhogy nem hasznalhatom arcra. Majd nyakra es dekoltazsra elmegy...Nem veszem ujra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

csikosmatyas

2016. október 2.

Amit a nappali változatánál leírtam az ennél is megállja a helyét.5*-ot érdemel a tudása és az ára miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 2.

Cseriné S. Bernadett

2015. november 8.

Elfogyott egy tégellyel nem vettem újra... Semmi extra... Az illata olyan púderes, kellemes. Az állaga eléggé folyós, lágy.... A hatásról nem beszélnél egy adagnyi után, de az én arcbőrömnek szerintem nem tett jót. Eléggé bezsírosította, nem szíródik be elég gyorsan....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

kelithyn

2015. június 27.

Már elég sok krémet kipróbáltam a vízhiányos bőrömre, de eddig ez vált be legjobban. Már célirányosan a hialuronsavat tartalmazó krémeket keresem, de éjszakait eddig nem nagyon találtam, ami nekem fontos lenne, mert reggelente nem szokott időm jutni a bőrápolásra. Reggelre nagyon szép lesz tőle a bőröm és az alapozóm sem "cafatos" az orromon :) Egy csillagot azért vonok le, mert kicsit lassan szívódik fel és frissen felkenve könnyű leizzadni. Bár kicsit zsírosabb, mint amilyet szeretnék, de látható pattanásom nem lett tőle eddig (kb másfél hete használom). Már csak arra leszek kíváncsi, hogy az én, krémekre hamar immunissá váló bőröm meddig húzza :) (még anyukám méregdrága hialuronsavas géljét is csak két hétig bírta, utána, mintha be sem kentem volna, hámlott szépen tovább)

Update: Egy hónapig szerette a bőrőm, aztán túl sok lett neki! :( Áttértem a gélkrémekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

Rityy

2014. február 8.

1 hete használom, szemkrémként is. Néha mintha icipicit csípne, de emúlik egy perc alatt /talán az alkoholok miatt/. Reggelre finom puha a bőröm. Én is meglepődtem milyen fincsi lett, mert felkenve nem egy nagy szám. Sűrű állagú krém, de nem túl zsíros. Egyenlőre pattikat nem okozott. Átnéztem az Incit és nem találtam benne csak egy- két enyhe kemodogénképzőt, úgyhogy remélem nem is lesz pattim tőle. :-) Tetszik. Kíváncsi vagyok az érkező PC szérumokkal együtt mire lesz képes :-) Egyenlőre 4

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).