Balea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. március 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Balea Beauty Effect nappali krém javítja a bőr kinézetét, csökkenti a ráncokat, feszesíti a bőrt.

Repirton

2019. április 1.

Olyan nappali krémet kerestem, amiben tuti van fényvédő és ezt láttam meg elsőként, ezért ez jött haza velem. A bőrfeszesítésről és ránctalaításról nem tudok nyilatkozni, de egy könnyed nappali krém, hamar beszívódik, de nem tesz csodákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Qassam

2018. március 5.

Nem irritálja a bőröm és úgy érzem szereti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 5.

Nem irritálja a bőröm és úgy érzem szereti.

csikosmatyas

2016. szeptember 30.

Szépen feltölti a bőröm. Jó sűrű.
Az én éhes bőrömbe Pillanatok alatt beszívódott. Nem hagy maga után kellemetlen réteget, vagy érzést. Az illata semleges krém. Van benne fényvédő!
Szerencsére a csomagolásról levették az asszonyságot.
Összegezve olcsó és jó. Érdemes figyelembe venni a gyártó korcsoport ill. bőrtipus ajánlását. Kb. 4-5 ezres kategóriát tud.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Szépen feltölti a bőröm. Jó sűrű.
Szerencsére a csomagolásról levették az asszonyságot.

csaktom

2016. április 20.

még tavaly vettem, mert ez tűnt a legkevésbé zsíros, szilikonmentes, nem vízálló 15-ös faktorú krémnek. valóban meglepően sűrű, de mivel egyébként is mindent felhigítva kenek az arcomra, én azt tapasztaltam, h így használva jól felszívódik. nyilván nem olyan komfortos viselet egy kémaia fényszűrős krém, mint egy organikus kence, ezt nem is várom el tőle

nem minden nap használom, hanem főleg tavasszal és ősszel, ha elégnek ítélem a 15-ös fényvédelmet nappalra. én nem tudok rosszat mondani rá, megkapja az ötöt

szerk: de mégis, a csomagolása elég bazári, nem a fördőszoba dísze ez a műanyag konténer. ezért nem vonok le pontot, de na. a kevesebb több lett volna

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 20.

black_cico

2015. szeptember 20.

asszem előttem elmondtak mindent.. szörnyű ez a krém, hatása amit igérget 0! cserébe nehéz, zsíros, eltömít mindent, szépen kiragyásít és soha napján nem szívódik be csak inkább fel.. a polcomról :) arról nem beszélve, h a legkisebb mennyiség felkenése után is diszkógömb voltam 👎

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Krisz78

2015. március 15.

Elhasználtam 5-6 tégellyel belőle.Nem ártott, de nem is használt.
Én csak a szemkörnyékemet kentem vele, mert elég testes, nehezen felszívódó krém.
Azóta találtam olyat, ami használ is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 15.

Elhasználtam 5-6 tégellyel belőle.Nem ártott, de nem is használt.
Azóta találtam olyat, ami használ is :)

Kiscsillag5

2014. november 22.

Nem szoktak érdekelni a krémeken a korhatárok. Ha megtetszik valamelyik, megveszem. Jó krém, jól hidratál, bár kicsit nehéz. Hagy egy fénylő réteget, de fel szoktam itatni zsebkendővel a felesleget.

Rendesen megutáltam ezt a krémet. Elegem lett, hogy fénylik tőle a bőröm, egyszerűen sok és nehéz neki. Ez van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

magnes

2014. március 29.

Nem egy nagy szám, nem drága, de azért többet vártam tőle. Már felkenéskor sem szívódik be rendesen, fénylik, hidratáló hatása egy-ké óráig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).