Balea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2017. május 5.

Kategória:   Hidratáló krémek

Intenzív bőrfeszesítő hatású nappali arckrém, hialuronsavval és 15-ös fényvédővel.

• Selymes, feszes, egyenletes bőrfelszínt eredményez
  • E-vitaminnal védi a bőrt a szabadgyököktől, valamint támogatja annak regeneráló képességét
  • A 15-ös fényszűrő véd az idő előtti bőröregedéstől
  • Ideális sminkalapként is
  • Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják

Timi2424

2019. január 6.

Sok fényvédős krémtől fuldoklik mindig az én bőröm is, de gondoltam teszek egy próbát, egy kis hialuronsav sem árt. Nekem könnyen beszívódott, mondjuk télen eléggé vízhiányos a bőröm, puha, finom érzetet hagyott maga után. Viszont az illatanyagot kihagyhatták volna, kicsit nagyis illat, de ha ilyen szépen működik majd később is, elhasználom. Újra nem valószínű, hogy veszem, mert csodát nem várok tőle és annyira nem jó érzés, amíg el nem megy a szaga a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

MrkAnita

2018. szeptember 18.

A hyaluron miatt vettem meg, nagyon szerettem volna szeretni, de nekem sajnos nem vált be.
Már annyira keveset vittem fel az arcomra, hogy szinte semmit és mégis úgy éreztem fuldoklik alatta a bőröm, miközben meg kell még plusz hidratálás. Nedvességet szinte egyáltalán nem vitt be, ellenben néhány óra alatt valami furcsa maszk szerű érzést okozott, alig vártam esténként az arctisztítást. Nem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Spvirgi

2018. július 8.

Sok jót hallottam róla,illetve a beauty effect krémekről úgy általában, ezért szerettem volna, kipróbálni. A hyaluron boostert imádom nagyon bevált 😊
Erről sem tudok semmi rosszat mondani. Nagyon szuper!!!Kombinált bőröm van, igaz fénylik kicsit, de ez bele fér,le púderezem és kész. sokkal szebb az arcom amióta használom, semmi bajt nem okozott a legjobb reggeli arckrém amit eddig próbáltam. Fehér színű, amúgy nem vastag krém. Az illata olyan ismerős,de nem tudom melyik krémnek volt ilyen illata(még gyermekkoromból) ☺️💟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Barbara92

2018. július 3.

Számomra ő A nappali krém. Mindennap sminkelek, normál/kombinált a bőr típusom, az alapozómnak egészséges, gyönyörű ragyogást ad. A bőröm szereti, van benne fényvédő, bár azt az egyet nem bánnám, ha kicsit magasbb faktorszámú lenne. Az illatát imádom, az állaga szuper. Nem tudok róla rosszat írni, próbáltam én már mindenféle high end márkát, nálam ez a nyerő, minden számomra fontos szempontnak eleget tesz. Nem mellékesen, az ára rendkívül baráti

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

MademoiselleSumire

2018. január 20.

Selymes és puha lesz tőle a vízhiányos bőröm. Az illata és az állaga kellemes. Picit fénylik tőle az arcom, de egyáltalán nem zavaró. Általában az illatanyag csípi az arcom, de ez a krém nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

malvada

2017. augusztus 25.

Az itteni első vélemény alapján vettem meg, mert keresem-kutatom a megfizethető, használható nappali krémet, amiben fényvédő is van. Ez a krém egész jól teljesít. Ami legkevésbé tetszik benne, hogy fényes lesz tőle a bőr. Ezt nem tudom ki szereti, de leginkább anyáink korának krémjeire emlékeztet, csakhogy az ő idejükben nem volt ekkora választék. Vagy esetleg ez akar lenni a "Beauty effect"? Mert egyébként nem vettem észre, hogy szebb lettem tőle🙂
Viszont jól hidratál, tetszik az állaga, nem túl sűrű, jól eloszlik, kevés is elég belőle. Az illata ugyan erős, de kellemes, nem irritál, pedig elég érzékeny vagyok az illatokra. Lehet rá sminkelni is, mivel nem zsírosít, bár a fényesség miatt célszerű primer vagy púder használata. Ár-érték aránya verhetetlen. A 'fényesítő' hatás miatt levonok egy csillagot, de amíg jobbat nem találok, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

GabicaKrem

2017. július 13.

nagyon keveset viszek fel, nekem egy icipicit nehéz viselet, de attól még nagyon jó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Gift Box

2017. május 5.

Körülbelül 2 hete használom ezt a krémet, és egyelőre elégedett vagyok vele. Fehér színe van, ezért kicsit több ideig kell a bőrbe masszírozni, hogy ne látszódjon, de elnézem neki. Fényes marad az arcon, de mégsem egy nehéz formula, és tényleg jól lehet rá sminkelni is. Lehet, hogy csak bemesélem magamnak, de szerintem egy kicsit hajaz a MAC Strobe Cream-re. Irritációt nálam nem okozott, pedig a szemem alá is teszek belőle. Az összetevői egész elfogadhatóak, bár sajnos van benne illatanyag, és ez elég erősen érezhető is. Jól hidratál, de a nagyon száraz bőrűeknek ez talán kevés lesz, nekem - kombináltként - pont elég. Megszavazom neki az 5 csillagot, mert nagyon megszerettem, és minden reggel érte nyúlok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).