Balea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. május 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Simaságot és feszességet biztosító nappali krém, mely javítja a bőr textúráját és táplált, puha bőrérzetet hagy. A hatékony formula duo-hialuronsavval hidratál, csökkenti a ráncokat és javítja a bőr rugalmasságát. 30-as fényvédő faktorral a napsugárzás okozta korai bőröregedés ellen, valamint B5-provitaminnal és E-vitaminnal az intenzív hidratálásért, a szabadgyökök elleni védelemért, és a bőr regenerációs képességének támogatásáért.

katalinmester13

2019. május 17.

Fényvédővel ellátott nappali krémet kerestem. Amikor megláttam, nagyon megörültem neki: LSF 30, 1000 FT allatti ár... A tégely kialakításában megmutatkozott az ára. Olyan kis olcsó kinézet. De nem ez számít. Az illata is fura: pasis vagy nem tudom milyen. Egy idő után megkedveltem. Nem mindennapi illat. De a krém, az nagyon kiállhatatlan. Semmit nem tűrt meg maga alatt, és felett sem. Beszívódni úgy kb. a soha napján lett volna hajlandó. Egész nap ragadt. Addig, amíg le nem morzsolódott az arcomról, ha hozzáértem, vagy lefeküdtem. Alapozóhasználat kizárt. Itthon tudtam csak elkenegetni. A beígért bőrképjavító hatás helyett inkább rontott rajta. Pattanásokat okozott. Szakaszokban ugyan, de elhasználtam. Nem is értem magam, hiszen csak kárt okozott. Az ár és a fényvédelem miatt nem 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 17.

pniki93

2018. május 1.

Tavaly szereztem be, volt már ennél jobb krémem is, de igazából nem volt vele bajom. Idénre még maradt egy pici, de teljesen szétcsapta a bőrömet. Egyébként elég erős illata van, most már biztos nem fogok soha tégelyes krémet venni, illetve néha kukacosodik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Gina1031

2017. május 26.

Az 5x-ös pontok a DM-ben rávesznek új termékek kipróbálására... bár, ha jobban belegondolok, ha hamarabb észreveszem, hogy van 30 faktoros fényvédővel ellátott nappali arckrémük, azt hiszem: az 5x-ös pont nélkül is beruháztam volna rá. Bántóan csillog az arcom tőle, egy szóval kifejezve: "diszkógömbhatás"... :( Viszont: talán értelmet ad az Essence instant matt alapozónak, aminek nincs fényvédelme, bántóan felnagyít minden kis ráncot és szárazságot, ugyanakkor számomra pont jó a 10 árnyalata... visszajövök és update, pár napos használat és kísérletezés után. Addig 3* azért, ami a leírásában szerepel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

kovtunde80

2017. május 10.

Nekem sajnos nem jött be. Túl "nehéz" krém, hamar kifényesedik az arcom. Felkenés után maszk-szerű érzésem van, ráadásul pattanásom is nőtt tőle. Pedig amúgy szeretem a Baleát és ennél különösen tetszett a 30-as fényvédelem Kár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

stella06

2017. április 22.

Vásárláskor nem figyeltem a korcsoport-megjelölést. Ennek ellenére, bár jóval fiatalabb vagyok a krém célkorcsoportjánál, nekem tetszik.
Önmagában nekem nagyon zsíros lenne, ezért vizes bőrre kenek belőle kis mennyiséget, majd UV-szűrős púderrel fixálom. A nap folyamán természetesen így is átfényesedik - ahogy az én arcomon sajnos minden -, de sok más terméknél enyhébben. Cserébe szépen egységesíti a bőröm felületét, nem okoz pattanásokat, simítja a bőrömet.
Ilyen hígított felhasználás mellett nyárra kevés lesz a fényvédelme, így "csak" 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).