Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Nagy koncentrációjú hatóanyag-kombináció a ragyogóan szép arcbőrért: tripla-hialuronsavval és innovatív „hialuron-turbo”-val mélyrehatóan hidratálja és kipárnázza a bőrt. A tripla-hialuronsav különböző méretű molekulái a bőr eltérő rétegeibe hatolva, belülről kifelé töltik fel a bőrredőket, kisebb ráncokat. A „hialuron-turbo” felerősíti és meghosszabbítja a tripla-hialuronsav kipárnázó hatását. E-vitamin és B5 provitamin tartalma nyugtatja, és friss, fiatalosabb hatásúvá varázsolja az arcbőrt.

Viky0123

2019. november 1.

Ettől a maszktól újjászületik a bőröm. Puha, selymes, hidratált lesz, élettel teli az arcszínem. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

Leander

2019. november 1.

Nem rossz, de semmi átütő. Szépen frissít, hidratál, kicsit feltölt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

Nem rossz, de semmi átütő. Szépen frissít, hidratál, kicsit feltölt.

Nicy011

2019. október 2.

Este raktam fel a maszkot, és el is aludtam benne. Reggel nagyon puha, kisimult arccal ébredtem.
A denaturált szesz miatt kétes érzéseim vannak, hogy hosszú távon mennyire lehet hatásos ez a termék, és okoz e bőrproblémákat. Inkább maradnék más bevált hialuron tartalmú terméknél, melynek szebbek az összetevői. Az összetevők miatt 3 csillag. Legközelebb akkor vásárolom újra, ha változik az összetétele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

agoeniko

2019. augusztus 25.

Atya úr isten, ennek rendesen alkohol szaga van. Nem vagyok finnyás, de mintha vodkába màrtottam volna az arcom. A hatása pedig semleges számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Jane

2019. július 15.

Sajnos én nem fogom újravenni. Semmi extra hatást nem véltem felfedezni, mintha szimpla hidratálót használtam volna. Ezzel még meg is békélnék de emellett pattanásokat is képezett a t-vonalamon. :( Nagyon sajnálom, mert amúgy jó árban van és Baleáék nem sajnálják az anyagot sem belőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 15.

Martu0508

2019. június 11.

Többféle fátyolmaszkot próbáltam, de eddig ez jött be a legjobban. Végre viszonylag normális formája van, ami miatt nem kényelmetlen használni (pedig még ez is nagy az arcomra). Sok anyag van benne, ami miatt jól formázható, használat után hidratáltabb a bőröm, igaz, én tovább hagyom fent mint az ajánlott hatőidő, és utána kinyomkodom belőle a maradék krémet és azt is felkenem a bőrömre. Nem irritál, nem pattogzok ki tőle és az ára is nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Juccimo

2019. május 27.

Mostanában nagyon megszerettem a fátyolmaszkokat, pedig korábban el sem tudtam volna képzelni, hogy használjam őket.
Ez egy nagyon jó kis darab SOS segítségnek - nemcsak szebb és puhább lett tőle a bőröm, de a szám szélén lévő kis nevetőráncot is eltüntette egy ideig!
Azt a 300 Ft-ot nagyon megéri, biztos veszek majd még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Azt a 300 Ft-ot nagyon megéri, biztos veszek majd még belőle.

magyaredina

2019. április 17.

Nyáron nagyon szerettem használni, kellemesen hűsítette az arcom. Nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Noncs

2019. április 16.

Látványosan feltölt és hidratál. A maszk jól át van itatva az anyaggal, irritációt nem okozott, nekem tetszett a hatása, valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

esteianim

2019. április 7.

Nincs sok rutinom a fátyolmaszkolás terén, de ezt kipróbálva jó tapasztalatokról számolhatok be. A maszk tényleg sok "anyaggal" van átitatva, de ez hasznosítható: levétel után átkentem vele a kezem is. A folyton száraz és feszülő bőröm arcon-kézen lenyugodott és most jó neki. Ennyi pénzért - még ha csak egy kis felüdülést jelent is, simán megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycogen, Hydrolyzed Hyaluronic Acid