Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. március 3.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Nagy koncentrációjú hatóanyag-kombináció a ragyogóan szép arcbőrért: tripla-hialuronsavval és innovatív „hialuron-turbo”-val mélyrehatóan hidratálja és kipárnázza a bőrt. A tripla-hialuronsav különböző méretű molekulái a bőr eltérő rétegeibe hatolva, belülről kifelé töltik fel a bőrredőket, kisebb ráncokat. A „hialuron-turbo” felerősíti és meghosszabbítja a tripla-hialuronsav kipárnázó hatását. E-vitamin és B5 provitamin tartalma nyugtatja, és friss, fiatalosabb hatásúvá varázsolja az arcbőrt.

sebojana

2021. április 15.

Iszonyatosan sajnálom, hogy egy jó ideje már nem látom a DM-ben, sokáig ezt használtam, ha egy kis ápolásra, frissítésre volt szüksége az arcomnak. Most a márka kenderes fátyolmaszkját használom helyette. Az is ugyanennyire jó, de azért hiányzik ez a maszk. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 15.

jibjab

2021. április 4.

Kellemesen hidratál, nem irritál, szép lesz tőle a bőröm. Többször használtam, simán veri a grágább társait. Talán a Rossmann Isana hidratáló maszkja még egy fokkal jobb, de ezt is többször újravettem már. Nem jönnek utána apró pattanások, ami sajnos több más szövetfátyol maszk után. Ár-érték arányban is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 4.

Vikkkinca

2021. január 6.

Nekem bejött,újra fogom venni.Ár-érték aránya szuper...eleve nem hiszek,abban,hogy krémekkel,pakolásokkal hatalmas eredményeket lehet elérni...de e nem rossz.A bőrömnek jót tett-feltöltötte az apróbb ráncokat.
Használata egyszerű,tapintása kellemes,és érződik,hogy van benne "anyag" bőven.20 percig hagytam fönn az arcomon,majd a nyakamat is átkentem vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 6.

luci_i

2021. január 4.

Most használtam először és teljes mértékben pozitív csalódás, pláne 300Ft-ért. Nem sajnálták róla a hatóanyagot, nem ragad ,nem okozott sem pattanást, sem irritációt az érzékeny bőrömön. Szuper! 5✨

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 4.

Nicolett022

2020. december 21.

Kellemesen hidratált, sima lesz tőle a bőröm, hosszútávon kétlem, hogy sokat változtatna az arcom állapotán, de nem is azért használom ezeket a maszkokat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 21.

kismadár

2020. december 8.

Kellemes hidratáló hatás, pont annyi, amennyit ezért a pénzért várni lehet. Semmi rosszat nem okozott, kellemes volt használni, de nem kiemelkedő. Elég sok cucc van benne, jut bőven mindenhova. Gyors segítségnek jó, de nagyon látványos hatást nem szabad tőle várni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Rozsaszinponilo

2020. november 17.

Igazából nem jó semmire, nálam egyáltalán nem váltotta be a feltöltő hatás ígéretét. Pontosan ugyanolyan volt a bőröm, mint a használata előtt. Még csak különösen hidratáltabb sem lett, ráadásul jó kevés szérum van a maszkon - olyan érzés volt, mintha egy vékony vizes zsepit tettem volna fel.

Nagyon nem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Nagyon nem. :(

kaposztamester

2020. október 19.

Páromon próbáltuk ki . Nem tud többet mint a többi fátyol maszk ettől a márkától

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Olinda

2020. október 6.

A termékcsalád eddig általam kipróbált tagjait nagyon szerettem, ezért megvásároltam ezt a maszkot is, sajnos anélkül, hogy elolvastam volna az összetevőlistát. Az én arcom a szárazabb részeken kivörösödött a használata során, biztosan a denaturált alkoholtól. Kettőt vásároltam belőle, eddig csak az egyiket használtam el, úgy, hogy mivel rengeteg szérumot tartalmaz a maszk, kétszer tettem fel, másodjára nem betartva az előírt hatóidőt, hamarabb levettem, de még így is húzódott az arcom a használata után. Teljesen lepontozni nem akarom, mert lehet, hogy csak az én arcomra nem teljesen jó, de a második csomagot nem tudom, hogy elhasználom-e, és újravenni biztosan soha többet nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

vikkike

2020. július 28.

Nagyon jól hidratáló maszk, a bőröm a használatot követően valóban nagyon puha és hidratált lesz. Nem hagy ragacsos érzetet maga után, tökéletesen beivódik a maradék szérum a maszk eltávolítását követően. Az "illata" számomra kicsit zavaró volt. Ár-érék arányban szuper termék! Újra vevős bármikor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycogen, Hydrolyzed Hyaluronic Acid