Balea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glória Kedves, Módosítva: 2022. április 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• 0,8% AHA + 3% PHA
  • mikroműanyagok és vízoldható, tisztán szintetikus polimerek nélkül
  • enyhén habzó kémiai hámlasztás
  • gyengéd tisztítás panthenollal és aloe verával

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kencefice17

2022. június 24.

Nem használtam még AHA savat, de nagyon lelkes lettem erre az új termékcsaládra (megvettem a BHA-t illetve a niacinamide-os krémet is).Elsősorban a foltok és a benövő szőrök ellen akartam bevetni. Olvastam róla negatív véleményeket, ezért arcra nem annyira kísérleteztem vele, mindössze egyszer. Nekem sem karon-lábon, sem arcon nem okozott irritációt. Mintha kicsit segített volna a pirosságon, de nem csodaszer. Mindenesetre, jobb mint a semmi, talán csak gyakrabban és hosszú távon kell használni. Később lehet update

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 24.

Buklika

2022. június 19.

Én nem vettem észre pirosságot, de néhol csipkedett. Állaga olyan, mint a Jelly Joker-é. Igazából csak 1 bajom van vele: büdös - nem tudnám megmagyarázni hogy miért, de egy üres boroshordó jut róla az eszembe; pedig engem nem szoktak a parfmentes kencék illatai/szagai zavarni. Tuti elhasználom, de kizárt hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 19.

rkatakr

2022. május 27.

Az itt olvasott vélemények alapján én is kicsit féltem ettől a terméktől. De a kíváncsiság és a termék ára miatt megvettem. Szerencsére nem okozott csalódást, bár nem hiszem, hogy egy csodatermék. Ez az első hámlasztó, amit valaha használtam, ezért eddig csak kb borsóméretű adagokkal kísérleteztem. Normál bőrömön nem okozott irritációt vagy pirosságot az arcomon, és használat után "tiszta" érzés marad. A használatkor inkább géles, mint habzó állaga van, ami nekem egy pozitívum. Egy hete se használom, hosszabb használat után, több tapasztalattal lesz majd update.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 27.

vidazs93

2022. május 26.

Kicsit megijedtem az itteni kommentektől, mert csak az után olvastam el, hogy megvettem, de én nem bántam meg. Dupla tisztítás második lépéseként használom, nekem kifejezetten tetszik, hogy nem habzik, amúgy meg szépen tisztít. Az első használatkor elkövettem azt a hibát, hogy picit fennhagytam, hogy "hadd hasson", és akkor kipirosodott az arcom tőle, de az gyorsan elmúlt, azóta csak jó alaposan megmosom az arcom, és rögtön leöblítem, mint egy átlagos lemosót, és így nincs semmi pirosság, viszont szebb lett a bőröm textúrája, egységesebb. Nekem abszolút bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 26.

aquana

2022. május 24.

Úgy rossz. ahogy van. Még annyira se habzik fel. hogy rendesen végig tudjam kenni az arcomon, kellemetlen kémiai szaga van és egy fura réteget hagy maga után. Kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 24.

bettcsu

2022. május 23.

Arcra egyszer használtam, de csípett, így többször nem próbálkoztam. Egyebként rendszeresen hámlasztok, es sosem történt még ilyen…
A lábaimra próbálom elhasználni, ott is csíp, de hatást nem igazán látok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 23.

A lábaimra próbálom elhasználni, ott is csíp, de hatást nem igazán látok.

Palma215

2022. május 23.

Van annyi lemosóm, mint a baj, de nyílván meg kellett vennem, mert hámlasztós, és de jó, és alig várom. Nem csalódtam, amúgy, de én ezt érzékeny bőrre egyáltalán nem ajánlom. Nyikorgósan tisztára mos, hiába egyáltalán, de egyáltalán nem habzik, amit én nem bánok. Elsőre én is kipirultam tőle orrkörnyéken, de elmúlt, de ez a cucc baromi hatékonyan hámlaszt. Nagyon szép a végeredmény. Viszont, hiába írja azt, hogy napi használatra megfelelő, szerintem ez úgy szétroncsolná a barriert, ha naponta vagy napi 2x használná valaki, hogy az kegyetlen. Orrkörnyéken nekem is kellett egy kis kenegetés mellé, pedig kbn rinocérosz-bőröm van. Ki se merem próbálni, milyen lehet minden nap, pedig én a CeraVe SA-t is simán minden nap használtam, és semmi bajom tőle. Amúgy balea med waschgel illatú, furcsán sűrű, zselés állagú, de hatékony lemosó. Nagyon megszerettem, mert úgy használ, hogy nem foglalja a helyet a rutinban, mert ugye, lemosó, és a cáljának sztem nagyon jól megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 23.

kutiagieva

2022. május 19.

Ma vettem meg és használtam először. Ára elég jó, nekem az állaga picit furi, géles de picit habzik is. Használat után csikorgóan sima, de nem száraz arcbőr. Egyelőre nem érzem, hogy égetne vagy csípne, az arcom se piros, pedig elég érzekenyen tud reagálni a bőröm. Majd írok update-t pár hét múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

poppy

2022. május 10.

Első használt után vörös, allergiás reakciót okozott. Égett az arcom és vörös lett, alig tudtam lenyugtatni. Talán lábra jó lehet, érzékeny arcbőrre nem ajanlom semmiképp. Pedig én is használtam a G&G 12 AHA savas hamlasztóját, azzal sosem volt gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 10.

Nicy011

2022. május 6.

Első használatkor kisebb mennyiséget használtam, két kis piros folt jelent meg az arcomon. Másodjára többet kentem szét kb 50es nagyságú gélt. Nekem is vörös lett az egész arcom tőle. Nem éreztem azt a csipkedő érzést, mint más terméknél pl. retinol, erősebb glikolsav, azeleinsav. Hirtelen lobbant be az egész arcom, miután meleg vízzel lemostam. Ezzel semmi gond nincs, ezek a termékek ilyenek. A lényeg, hogy ne indulás előtt használjam, mert kell idő, amig lenyugszik a bőr. Kipróbáltam testen is, ott nem okozott pirosságot. A száraz könyökömnek jót tett.
Arcon az eredmény: csikorgó tisztaság. Egészséges fény.
Rögtön bekentem hidratálóval és finom selymes, puha tapintású lett a végeredmény.
Olyasmi, mint az e.l.f peelingje után, de sokkal erősebbnek érzem.
Hosszabb távú használat után updatelek.
Nekem eddig jónak tűnik.
Egyedül az ecetes szaga nem tetszik, de ha hatásos elnézem neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

Arcon az eredmény: csikorgó tisztaság. Egészséges fény.
Olyasmi, mint az e.l.f peelingje után, de sokkal erősebbnek érzem.
Hosszabb távú használat után updatelek.
Nekem eddig jónak tűnik.
Egyedül az ecetes szaga nem tetszik, de ha hatásos elnézem neki.

Hidratálók: Sodium Lactate, Butylene Glycol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol