Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Frizsu, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Balea szemkörnyékápoló krém frissíti és kényezteti az érzékeny szemkörüli bőrt. Koffein és C-vitamin tartalma aktiváló hatású komplexként csökkenti a szem alatti duzzanatokat és sötét karikákat. Az aloe vera bőséges hidratálást biztosít és enyhíti az esetleges bőrirritációkat. Rendszeres használat esetén százszorszép kivonat összetevője elősegíti, hogy a bőr sugárzóan üdének hasson. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas.

balankaa01

2019. december 15.

Reggelente, smink alá használom mosdás után még nedves bőrre, néha a szám környékét is ezzel kenem. Kellemes kis krém, szépen felszívódik, nem irritál, a kiszerelése okés lenne, de nekem tönkrement a kupak menete, így nem tudom rendesen bezárni, bár ennyi pénzért nem panaszkodom.
Engem már csak az érdekel, hogy akinek leviszi a puffadást, az hogy használja? Az én Louis Vuitton táskáimmal ez nem sok mindent kezd... 🙄 Talán meg kéne próbálnom a hűtőben tárolni, vagy várom a javaslatokat.
3,5 csillagot adnék, de legyen 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

3,5 csillagot adnék, de legyen 4.

Mia0602

2019. november 17.

Már egy hónapja ezt használom, és meg vagyok elégedve vele.
Kicsit lotionos az állaga, kevés kell belőle. A kis csőrös végével jól adagolható.
Aloe, olajok, koffein, c-vitamin. Fényvédő összetevő is van benne, gondolom nem sok mivel a dobozon nincs SPF feltüntetve. Nem irritál.
És mindez egy 900Ft-os krémecskében.
Nincs benne alkohol vagy parfüm. Olcsó és jól hidratál. Sminkelni jól lehet rá. Ennél többet nem is várok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 17.

Már egy hónapja ezt használom, és meg vagyok elégedve vele.
És mindez egy 900Ft-os krémecskében.

boglar04

2019. október 4.

"Csak" egy általános hidratálónak vettem, nagyon jó hogy illatmentes, hamar beszívódik, hidratál. Ráncokkal, karikákkal csodát nem tesz, egy általános szemkörnyékápolónak tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Glória Kedves

2019. augusztus 27.

Az itteni jó vélemények és a parfümmentessége miatt tettem egy próbát és nem rossz. Ránctalanításhoz kevés, de hidratálásra elég. Néha szoktam a szemem alatt mintegy pakolásként vastagabban krémezni, ahhoz tökéletes, nem irritál, nem zsíros. Mondjuk amikor először kinyomtam meglepődtem, állagra, színre olyan mint a híg fehér temperafesték. Ár/érték nagyon rendben van. Más: úgy örülnék, ha több terméken látnám a "parfümfrei" feliratot.
Up: tényleg leviszi a puffadást és simít is, ez bizony kincs kategória!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Up: tényleg leviszi a puffadást és simít is, ez bizony kincs kategória!

Ennie86

2019. augusztus 7.

Nagyon jó krémecske. :) Nálam simít, rendszeres használat mellett pedig nincsenek püffedt szemeim. Ráncos még nem vagyok, de szerintem ezek a termékek nem is erre valók. Tetszik hogy parfümmentes. Hajlamos vagyok a szemembe is kenni néha, de nem okoz semmilyen irritációt. Az ára pedig egy vicc. :) Amíg lesz újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

fancsmancs

2019. július 12.

Kellemes kis krém, tetszik hogy illatmentes, nem irritálja az érzékeny szemem és gyorsan beissza a bőröm. Hasznos összetevői vannak, viszont szerintem lehetne egy kicsit gazdagabb a textúrája. Az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Doridia

2019. június 17.

Nagyon kellemes kis krém. A duzzanatokkal nem tudom, hogy hogy birkózna meg, mert nálam nem nagyon fordul elő, és a meglévő szarkalábaimra is hatástalan, de ettől függetlenül egy nagyon jó áras, közepes hidratálásra alkalmas krém. Ha valaki ennél ütősebbet keres annak nem ajánlom, de megelőzésre, vagy nyárra szerintem szuper kis darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

fannnnni

2019. június 1.

Hamar beszivodik, igy reggelente smink ala is mehet. Taplal, frissit, leviszi a puffadast es olcso is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

Maknae

2019. április 27.

Nagyon kellemes érzés felkenni, és a puffadást szépen leviszi. A parfümmentesség egy áldás, bár leginkább alap lenne, ha szem körüli termékről beszélünk, de úgy látom, ezt sok gyártó nem így gondolja. :D Csak azt bánom, hogy nincs ránctalanító hatása, nekem meg már szükségem lenne arra is. Ettől függetlenül megadom neki az 5 csillagot, mert a frissességet, amit ígér, maximálisan hozza, és az ára is kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2019. április 25.

Nekem a szemkörnyékem nem száraz, nem sminkelek így reggelente nem használom, csak este, de akkor viszont jó vastagon és be is cuppantja a bőröm pár perc alatt. Nagyon kerestem egy olyan szemkörnyékápolót, aminek már az allágán is érzem, hogy táplál, éjszakára tudom használni és nem olyan vizes-folyós, mert attól valahogy nem érzem azt, hogy hidratálna. Abszolút hozza azt, amit a drágább társai nyújtanak, hamar baszívódik, szóval szerintem smink alá is mehet, éjszaka vastagon felkenve pedig aztán tényleg puhává teszi a bőrt. Szerintem jó kis termék, ár-érték arányban meg aztán főleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ethyl Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ethyl Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0