Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Frizsu, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Balea szemkörnyékápoló krém frissíti és kényezteti az érzékeny szemkörüli bőrt. Koffein és C-vitamin tartalma aktiváló hatású komplexként csökkenti a szem alatti duzzanatokat és sötét karikákat. Az aloe vera bőséges hidratálást biztosít és enyhíti az esetleges bőrirritációkat. Rendszeres használat esetén százszorszép kivonat összetevője elősegíti, hogy a bőr sugárzóan üdének hasson. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas.

Teokleia

2021. szeptember 22.

Nagyon megszerettem. Az itteni vélemények alapján szereztem be, és elégedett vagyok. Az összetevői nagyon tetszenek, illatszer nélkül is kellemes, enyhén édes, natúr illata van, az állaga mennyei. Cseppentő-fejével tökéletesen lehet adagolni, kellemesen hidratál, szépen beszívódik, primerként is szépen funkcionál. Bátran ajánlom.
Update: Revox Niacinamide-ja tetejére rétegezve csíp. Elhasználom, de mással próbálkozom utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

mina03

2021. szeptember 15.

Az INCIje miatt adtam nemi egy esélyt, amikor tavaly télen a szemem alatt a bőr nagyon kiszáradt. Én szeretem, igaz csodát nem tesz, erre a célra viszont nekem megfelel :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Felari

2021. augusztus 28.

Okosszépség oldalán találkoztam vele, ár-érték arányban rendben van, természetesen csodát ez sem tesz. Téli napokon vissza fogok váltani a Ziaja kecsketejes ápolójára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

mlnrvikii

2021. július 10.

Update:
Mégsem szeretem, sajnos kukacosodik.. Korrektor alatt így nagyon hülyén néz ki.

Csodaszer!
Napi 2x használom (reggel és este), valamint korrektor alá is mindig rakok. Nagyon szeretem, a száraz bőrömön sokat segít és nagyon jó hűsítő érzést is ad. Nálam tuti nyerő. A szemem egyáltalán nem érzékeny rá, viszont a termék szeret kukacosodni, ha megdörzsölöm a szemem (ezt leszámítva nagyon jó).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 10.

Update:
Mégsem szeretem, sajnos kukacosodik.. Korrektor alatt így nagyon hülyén néz ki.

Csodaszer!

Csokiskeksz

2021. június 9.

Sajnos nekem ez a termék nem vált be. Kiszárította és irritálta a szemkörnyékemet, száraz foltokat hagyott már az első használat után, így hamarosan meg kellett válnom tőle. Alapvetően kevés krémre vagyok érzékeny, de ezt nagyon nem szerette a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Bolgarka

2021. április 29.

Azért vettem ezt a terméket, mert a sok hatóanyag kikészítette a szemkörnyékemet, és gyakran volt száraz, irritált. Egyrészt mióra ezt a szemkörnyékápolót használom ez megszűnt, másrészt nagyon szépen hidratál. Csodát nem kell töle várni, azért nem lesz tőle rögtön üde és ragyogó a bőröm, de plusz ápolásnak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

dreammiyss

2021. április 5.

egyszerűen IMÁDOM ezt a terméket! Az érzés amit tőle kapok olyan finom, kényeztető. Levett a lábamról!

UPDATE:
Nos így lassan egy év elteltével még mindig van belőle, s ebből következtetően egy idő után már nem is használtam ezt a terméket, mert bár érzetre kellemes, de a szemduzzanatomon a koffein sem segít ☹ nem hinném, hogy újra vásárolnám, meglehet, hogy maradok a fagyasztóba betett kanalaknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 5.

UPDATE:

knoncs

2021. március 6.

Az összetevőket látván döntöttem úgy, hogy adok neki egy esélyt. Nem mondanám, hogy kifejezetten rossz volt, de sajnos az én amúgy is eléggé száraz szemkörnyékemen semmi változást nem észleltem, sőt, nem is nagyon segített a helyzeten. Lehet, hogy akinek egy kevésbé erősen texturált termék is elég, azok számára megfelelő, sajnos nekem azonban egyáltalán nem vált be. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

pegigou

2021. február 17.

ilyen aron megeri :) nincs tul nagy latszata, de jol hidratal, nem ragacsos, es az is pozitiv hogy nincs illata. en szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

fehereszter13

2021. január 25.

Nekem bejött ez a krém, ugyanis végigpróbáltam több márka szemkörnyék ápolóját, látható eredmény nélkül, ez a termék viszont nem is ígér sokat, de azt hozza, és jó áron is van.
A legtöbb szemkörnyék ápoló leígéri a csillagokat is az égről, "sötét karikák eltüntetése", "kezdődő ráncok eltüntetése" stb, aztán meglepődünk, ha 2 tubus után sem használnak, nekem ebből lett elegem. Viszont a szememre szerettem volna egy jó kis ápolót, ami könnyű, mégis hidratál, nem csíp, és lehetőleg nem 5000 Ft. Megtaláltam, már a 3. tubust használom, és bár kacsingatok a Cerave szemkörnyék ápolója felé, de nem hiszem , hogy 3800 Ft-ért tudna többet.

A kommentekben olvastam lentebb, hogy valakinek nagyon nagy változást mutatott, meg eltüntette a szürkés karikákat, hát én ezt még nem tapasztaltam, de más a bőrünk, más a vastagsága, átlátszósága, szóval nem biztos, hogy a krém hibája, hogy valakinek egy kis hidratálás után szebb a szemkörnyéke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ethyl Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ethyl Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0