Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Frizsu, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Balea szemkörnyékápoló krém frissíti és kényezteti az érzékeny szemkörüli bőrt. Koffein és C-vitamin tartalma aktiváló hatású komplexként csökkenti a szem alatti duzzanatokat és sötét karikákat. Az aloe vera bőséges hidratálást biztosít és enyhíti az esetleges bőrirritációkat. Rendszeres használat esetén százszorszép kivonat összetevője elősegíti, hogy a bőr sugárzóan üdének hasson. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas.

Ár: 600 , Eladó: ritya13
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Budapest, Békéscsaba, Szeged, fizetés: banki átutalás és személyes átvétel is lehetséges :)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Norikanorika1010

Korcsoport: < 18
2023. január 13.

Alap szemkrém, jól hidratál, smink szépen ül rajta, nem csodaszer de azért szuper termék
Árban jó, nem létszükséglet de azért szerintem ùjraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2023. január 13.

Árban jó, nem létszükséglet de azért szerintem ùjraveszem.

Tinka0428

2022. október 18.

Egészen véletlenül esett a választás erre a termékre egy DM-es nagybevásárlás során... nem bántam meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 18.

bereszsuzsa

2022. szeptember 18.

Sötét karikákra kerestem segítséget, és nekem erre a célra tökéletesen bevált. Nagyon jó alap a hatóanyagok/szérumok előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 18.

Kressa

2022. július 15.

Hidratál és szép az INCI-je. Az ára is jó, és sokáig elég. Szerintem nem is kell több, akinek nincs még szüksége ránctalanításra, annak teljesen elégséges. Akkor vettem amikor nagyon száraz volt a szemkörnyékem és azon segített, így jár az 5*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 15.

PotaSaci

2022. február 7.

Nagy csodát nem kell várni tőle, de mikor egy kicsit erőteljesebben szedem le a vízálló szemsminket, és szétcseszem az amúgy is nagyon érzékeny szemkörnyékemen a védőréteget, nagyon jó hasznát veszem. Szép az incije. Nekem egyáltalán nem irritálja a szememet. Ennyi pénzért meg többet nem is nagyon vártam el tőle. A koffein hatását minimálisan veszem csak észre, kicsit mintha segítene a reggeli puffadáson, de az is több, mint a semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 7.

Voros

2021. november 16.

Szép az incije, kellemesen hűsít, én a hűtőben tárolom. De igazából ugyanannyi haszna van, mintha a sima hidratálómat kenném oda. Felesleges termék, rosszat nem csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 16.

Teokleia

2021. szeptember 22.

Nagyon megszerettem. Az itteni vélemények alapján szereztem be, és elégedett vagyok. Az összetevői nagyon tetszenek, illatszer nélkül is kellemes, enyhén édes, natúr illata van, az állaga mennyei. Cseppentő-fejével tökéletesen lehet adagolni, kellemesen hidratál, szépen beszívódik, primerként is szépen funkcionál. Bátran ajánlom.
Update: Revox Niacinamide-ja tetejére rétegezve csíp. Elhasználom, de mással próbálkozom utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

mina03

2021. szeptember 15.

Az INCIje miatt adtam nemi egy esélyt, amikor tavaly télen a szemem alatt a bőr nagyon kiszáradt. Én szeretem, igaz csodát nem tesz, erre a célra viszont nekem megfelel :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Felari

2021. augusztus 28.

Okosszépség oldalán találkoztam vele, ár-érték arányban rendben van, természetesen csodát ez sem tesz. Téli napokon vissza fogok váltani a Ziaja kecsketejes ápolójára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

mlnrvikii

2021. július 10.

Update:
Mégsem szeretem, sajnos kukacosodik.. Korrektor alatt így nagyon hülyén néz ki.

Csodaszer!
Napi 2x használom (reggel és este), valamint korrektor alá is mindig rakok. Nagyon szeretem, a száraz bőrömön sokat segít és nagyon jó hűsítő érzést is ad. Nálam tuti nyerő. A szemem egyáltalán nem érzékeny rá, viszont a termék szeret kukacosodni, ha megdörzsölöm a szemem (ezt leszámítva nagyon jó).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 10.

Update:
Mégsem szeretem, sajnos kukacosodik.. Korrektor alatt így nagyon hülyén néz ki.

Csodaszer!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ethyl Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ethyl Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0