Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Frizsu, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Balea szemkörnyékápoló krém frissíti és kényezteti az érzékeny szemkörüli bőrt. Koffein és C-vitamin tartalma aktiváló hatású komplexként csökkenti a szem alatti duzzanatokat és sötét karikákat. Az aloe vera bőséges hidratálást biztosít és enyhíti az esetleges bőrirritációkat. Rendszeres használat esetén százszorszép kivonat összetevője elősegíti, hogy a bőr sugárzóan üdének hasson. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas.

dreammiyss

2020. május 14.

egyszerűen IMÁDOM ezt a terméket! Az érzés amit tőle kapok olyan finom, kényeztető. Levett a lábamól!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

Eske

2020. május 13.

Körülbelül egy hete használom, a sötét karikáim ellen. Mióta az eszemet tudom, mindig is karikásak voltak a szemeim. Egy hét használat után mintha halványabbak lennének egy árnyalattal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

nikk00

2020. április 3.

Ez az első ilyen jellegű krémem és abszolút meg vagyok elégedve vele. Az esti arcápolási rutinom utolsó lépéseként szoktam használni. Felvitelt követően kellemes hűs érzetet hagy maga után, jól hidratál. Az árával is meg vagyok elégedve, úgyhogy szerintem a későbbiekben is újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 3.

SzigetiOrsi

2020. április 1.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, még csak kb. 2 hete használom reggel-este, de szinte rögtön észrevettem, hogy a reggeli szem puffadásomat levitte, szinte nagyobbnak érzem a szemeim mióta használom (mondjuk lehet, hogy a karantén miatt többet is alszom :D) szerintem ennyi pénzért ilyen összetevőkkel nagyon jó kis szemkörnyék ápoló, kis ráncokat nem hiszem, hogy elfogja tüntetni, de jól hűsít, puffadást leviszi, néha még a szám környékére is rakok belőle. Viszont megfigyeltem, hogy nem mindegy előtte mivel és hogyan tisztítom meg az arcom, pl sima szappan után nagyon tudja égetni a bőröm. Most rendeltem a The Ordinary-tól egy szemkörnyék ápolót, amiben szintén van Koffein, meglátjuk melyik lesz a jobb nekem. Négy csillag, de ha a másik nem jön be, újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Mia0602

2020. február 19.

November 17.
Már egy hónapja ezt használom, és meg vagyok elégedve vele.
Kicsit lotionos az állaga, kevés kell belőle. A kis csőrös végével jól adagolható.
Aloe, olajok, koffein, c-vitamin. Fényvédő összetevő is van benne, gondolom nem sok mivel a dobozon nincs SPF feltüntetve. Nem irritál.
És mindez egy 900Ft-os krémecskében.
Nincs benne alkohol vagy parfüm. Olcsó és jól hidratál. Sminkelni jól lehet rá. Ennél többet nem is várok.

Február
Hosszú távon sajnos a hidratáló hatásával nem vagyok megelégedve. Nem szárít, de a Balea Men nekem sokkal jobban hidratált. A tubus vége felé nagyon körülményes kinyerni a krémet. Vagy nem jön, vagy sok jön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 19.

November 17.
Már egy hónapja ezt használom, és meg vagyok elégedve vele.
És mindez egy 900Ft-os krémecskében.

Február

szllxsiv

2020. február 16.

Az árához képest szerintem szupert összetevő lista. Hidratál, kellemes érzet és állag, gyors beszívódás. 20-25-27 éves korosztálynak abszolút oké, ha szeretnék a szemkörnyéket ápolni, viszont 30+ felett ez szerintem már kevés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

AnnaR

2020. február 15.

600-700 forint körül vettem meg és nekem megérte. Az első használat után is nagyon jó tapasztalatom volt vele, ez azóta kitart. Mindegy, hogy este vagy reggel teszem fel, nagyon jól hidratál. Kellemesen kenhető a krém állaga, nem zsíros, de nem is túl könnyű, kevés is elég belőle. Sminkelni is lehet rá, gyorsan beszívódik és így a szem alatti korrektorozás is szebb végeredményű (én is Catricet használok). Adagolni egyszerű, nem folyik ki, de nem is kell kinyomorgatni a tubusból a terméket. Nekem nyugtatja a szemkörnyékemet, ráadásul mintha még a lila karikáimat is halványítaná... :) Szóval nagy a szerelem.
Eleinte a Balea Men Q10-et akartam megevenni, de nem találtam sehol, szóval erre esett a választásom, itteni vélemények alapján. Egyáltalán nem bántam meg, rátaláltam a nekem megfelelő termékre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Colette221

2019. december 24.

Az elmúlt egy hónap megviselte a szemkörnyékem. A nagyon erős catrice-es korrektor pedig volt, hogy egy nap 14 órát volt fent a szememen. Nap végére kiszáradt a bőröm, bár nem is csodálom.
Erről a cuccról szinte csak 5 csillagos vélemények jöttek, szóval nem is volt kérdés, hogy kipróbálom-e. Az ára is kedvező. Az első és legfontosabb, hogy nem csípi a szemkörnyékem, de ennek ellenére vigyázok arra, hogy a szemembe ne kerüljön. A bőröm szinte becuppantja miután felviszem. Puha lesz tőle. Eddig a Balea Men Q10-es verziót használtam, de ez sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 24.

balankaa01

2019. december 15.

Reggelente, smink alá használom mosdás után még nedves bőrre, néha a szám környékét is ezzel kenem. Kellemes kis krém, szépen felszívódik, nem irritál, a kiszerelése okés lenne, de nekem tönkrement a kupak menete, így nem tudom rendesen bezárni, bár ennyi pénzért nem panaszkodom.
Engem már csak az érdekel, hogy akinek leviszi a puffadást, az hogy használja? Az én Louis Vuitton táskáimmal ez nem sok mindent kezd... 🙄 Talán meg kéne próbálnom a hűtőben tárolni, vagy várom a javaslatokat.
3,5 csillagot adnék, de legyen 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

3,5 csillagot adnék, de legyen 4.

boglar04

2019. október 4.

"Csak" egy általános hidratálónak vettem, nagyon jó hogy illatmentes, hamar beszívódik, hidratál. Ráncokkal, karikákkal csodát nem tesz, egy általános szemkörnyékápolónak tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ethyl Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ethyl Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0