Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. június 11.

Kategória:   Hajformázók

Extra dús hatást, maximális volument kölcsönöz a frizurának.

Nem hagy nyomot és nem nehezíti el a hajszálakat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Stella1997

2021. január 26.

Ezt és a gránátalmás verziót is beszereztem. Hajtövekre szuper. Kellemes illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 26.

veci

2021. január 8.

Amióta hosszabb a hajam, jobban szeretem az ilyen porokat, mint a waxot vagy a hajhabot, mert úgy érzem, ezzel sokkal természetesebb esése van a hajnak és tuti, hogy nem csomósodik össze. A Got2B-ből már többet elhasználtam, amikor ezt megtaláltam és nagyon megörültem neki. Ugyanazt tudja kevesebb, mint féláron, ráadásul van egy nagyon kellemes friss rózsa illata. Biztos, hogy ki fogom próbálni a többi illatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

fokyandi

2020. június 27.

Rövid hajam van. A tépett, kócos hatású frizurámat ennek köszönhetem.

Ez bizony nem száraz sampon!

Ez egy por állagú hajtőemelő.(push up por) Igen, kicsit ragad ... ugyanúgy mint egy hajlakk, hajhab vagy zselé. De ezt jobban szeretem, mert nem csinál összeragadt tincseket.
Ennyi pénzért ráadásul ajándék.
Szóval egyetértek az előttem szólóval: nem lehúzni kell ész nélkül, hanem megnézni hogy mit is vettél és az mire jó és eszerint használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 27.

Rövid hajam van. A tépett, kócos hatású frizurámat ennek köszönhetem.

Ez bizony nem száraz sampon!

Ennyi pénzért ráadásul ajándék.

virumiru

2020. január 26.

szerintem sokan félre értelmezték ezt a terméket, az összes változata le van pontozva, mindig ugyanazért, hogy ragad, meg használhatatlan... én annak idején a got2be hajpúderével kezdtem, az is ugyanilyen ragacsos kis fehér púder volt és annyira örültem, hogy feleáron is lehet ilyet kapni:)
a száraz sampon meg a hintőpor elsősorban zsírt "tüntet el",az már csak egy kis extra hogy picit dúsabb is lesz tőle a haj! ez pedig kifejezetten dúsításra van... jól kell használni, kevés kell belőle, nem céltalanul bemasszírozni a fejbőrbe meg szórogatni, pl tupírozásnál vagy a hajtöveknél célzottan nagyon szépen és tartósan emeli meg a hajat... ha le is lakkozod örökké tart😂 sajnálom, hogy ilyen meg nem értett termék lett belőle, pedig kevés hajú lányoknak igazi csodaszer🌸

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

pBeata

2019. október 17.

Szárazsampon jellegre számítottam. Hát nem... :D ez egy kellemetlenül ragacsos por. Kis mennyiségben még okés, nem lesz zsíros hatású a hajam, viszont dús se :D ha pedig nagy mennyiségben használod, hihetetlen igénytelenül nézel ki. Ez a tubus valószínűleg a kukába vándorol :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

birobarbara85

2019. szeptember 16.

Dús hatás?? Ez valami költői túlzás lehet. Nekem alapból dús hajam van, de ha ezt használom... Mintha a boci nyalta volna le...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

hvcs

2019. június 25.

Ez bizony ragad. Kellemetlenül ragad. És nem is emel annyit, hogy úgy érezzem, megérte kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

dio14

2019. június 15.

Ez egy szörnyeteg! Úgy összeragasztotta a hajam, hogy moshatom meg. Mintha folyékony ragasztót kentem volna rá. Nagyon igénytelen hatást kelt. Én egy hajpúdert nem ilyennek képzeltem, hanem inkább a szárazsamponokhoz hasonlónak fehér foltok nélkül.
Még nem dobom ki, kap még egy esélyt, lehet elsőre nem jól használtam:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

Még nem dobom ki, kap még egy esélyt, lehet elsőre nem jól használtam:)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: PEG-8