Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. június 11.

Kategória:   Hajformázók

Extra dús hatást, maximális volument kölcsönöz a frizurának.

Nem hagy nyomot és nem nehezíti el a hajszálakat.

hvcs

2019. június 25.

Ez bizony ragad. Kellemetlenül ragad. És nem is emel annyit, hogy úgy érezzem, megérte kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

dio14

2019. június 15.

Ez egy szörnyeteg! Úgy összeragasztotta a hajam, hogy moshatom meg. Mintha folyékony ragasztót kentem volna rá. Nagyon igénytelen hatást kelt. Én egy hajpúdert nem ilyennek képzeltem, hanem inkább a szárazsamponokhoz hasonlónak fehér foltok nélkül.
Még nem dobom ki, kap még egy esélyt, lehet elsőre nem jól használtam:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

Még nem dobom ki, kap még egy esélyt, lehet elsőre nem jól használtam:)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: PEG-8