Balea

Ár:   250 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. november 21.

Kategória:   Fürdőtermékek

Pezsgő fürdőpor vanília és fehér virág illattal.

dreammiyss

2020. május 13.

Most először használtam por állagú terméket, és kifejezetten élveztem beleszórni a vízbe! :D A tasakot kinyítva megcsapott az erős, dús illat, ami egyébként nagyon mesterkélt. A bőröm azonnal hidratáltam amint kimásztam a vízből. Nem volt rossz, de azért azt a nagyon nagy élményt vagy “ápolást” sem nyújtotta, amit mondjuk egy LUSH bomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

ALettah

2020. január 4.

Olyan, mintha egy pezsgőtablettát dobnál a fürdővízbe, csak nem tart annyit a pezsgés :) A vizet halvány sárgára, amolyan "hidratált pisi" színűre színezi. Engem nem szárított, sőt, mikor beültem a vízbe, olyan selymes réteget vont körém. Az illata meghatározhatatan, virágos.
Vannak sokkal jobb termékek is nála, de azért nem egy tragédia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Vannak sokkal jobb termékek is nála, de azért nem egy tragédia.

pont

2019. november 26.

tényleg rendesen pezseg pár másodpercig, de ennyi. se illatra, se hatásra nem egy nagy szám, engem mondjuk nem irritált, de nem is hidratál kifejezetten. nem sokkal drágábban SOKKAL jobbakat lehet kapni. kipróbálni oké egyszer, de ennyi elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

szeliger

2019. november 26.

A tasakot kinyitva a por sárgásszínű, erősen mosóporos illatú, van benne valami érces, ami a mosóporokra annyira jellemző. Szerencsére elolvastam a hátulján lévő feliratot és ennek megfelelően először teleengedtem a kádat vízzel és csak azután döntöttem bele a vízbe a zacskó tartalmát. Az élmény pár másodpercig tart, hatalmas pezsgés, felhabzás a víz felszínén, a hab aztán gyorsan el is tűnik. A víz sárgás-zöldes, amolyan kamillazölddé változik. Az illat végig bántó, a mosópor jellegéből mit sem veszít, végig volt egy olyan érzetem, hogy ez most lemarja a bőrömet. Végül aztán nem okozott semmilyen irritációt, nem is viszketett utána a bőröm, pedig lustaságból a testápolót is kihagytam.
A röpke pezsgés adott valami újat, egyébként teljesen felejthető termék, nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 26.

Tvylvis

2019. november 21.

Hát, ez tényleg pezseg! Mint a pezsgőtabletta, mikor elsőre víz éri, tele lesz a kád azzal a krémes habbal. Ez aztán gyorsan elmúlik, de tény, hogy dús és kiadós habja marad. Az illata jó művi, vaníliás virágos, a vizben szerencsére kissé frisebb lesz. Engem nem irritált, de szinte kötelező volt utána a testápoló. Őszintén szólva azt hozta, mint amit a márkától fürdőtermékek terén megszoktuk. Egynek elment, de nem nagy durranás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Dorci94

2019. november 1.

Azért nem kap 1 csillagot, mert az illata nagyon jó. Viszont! Iszonyatosan viszkettem tőle... hiába zuhanyoztam le magamról a fürdővizet. Szeretem a Balea termékeket, de ez most nagyon nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.