Balea

Ár:   859 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás.

Testápoló zselé menta és dinnye illattal.

mlaura897

2017. augusztus 8.

Az illata nagyon jó, könnyed állagú. Sok hidratálást, vagy egyáltalán bármit nem nagyon tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

nagydora911

2017. július 12.

Az illata annyira tetszik (a dinnyés termékekért mindig odavagyok) és szerencsére az állagával sincs problémám, de az a ragadós érzet, amit a bőrön hagy egyszerűen borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Sisszy

2017. július 9.

Nagyon szuper kis illata volt (bár nekem a menta jobban meghatározó volt, mint a dinnye), hűsítő hatását is éreztem. Picit ragadt, de ettől eltekintve szerintem nyárra kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Mazsika

2017. június 29.

Akciósan jutottam hozzá 550 ft-ért. Az illatán egyáltalán nem érzem a dinnyét,de annyi baj legyen. Pár hete eléggé lepirultam a napon és nem volt itthon napozás utáni testápolóm és mivel zsíros krémmel nem ajánlják az égett bőrt kenni, így ehhez a gélhez nyúltam. Imádta a bőröm,azonnal magába szippantotta,megnyugtatta,le sem hámlottam később. Normál bőrre kenve viszont valóban kicsit ragacsos érzés,ahogy előttem többen is írták. De engem megmentett,így azóta beszereztem még egy akciós tégellyel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

scisneros

2017. május 13.

Nagyon ragadt és a bőrömet inkább szárította, mint hidratálta. Csak az illata miatt kap két csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 13.

Karinaa7

2017. április 14.

Nagyon tetszik a csomagolása, de az állaga márn nem annyira... miután bekentem magam vele elkezdett ragadni a bőröm. És még be nem szívódott, addig olyan volt. Az illata fantasztikus, csak ez az egy probléma van vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

viragi

2016. november 1.

Az állagához képest lassan szívódik be, ősszel is használva a nadrágról a szösz is hozzáragad. Ha túl vastagon kentem be, akkor pedig morzsálódva pereg le. Többet vártam tőle, de akciósan vásárolva egy próbát megért, de nem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

niky0430

2016. október 14.

Az illata valami isteni, de elég sokáig ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Az illata valami isteni, de elég sokáig ragad.

Csigabee

2016. szeptember 18.

Az illatáért időnként szentté avatnám a megálmodóját, a texúrájáért már kevésbé. Kétségkívül egyedi ötlet, egyedi kivitelezésben, de engem iszonyatmód tud zavarni a nehézkesen eltűnő ragacsérzet. Ennek ellenére kap 4 csillagot, egyrészt mert jókedvemben vagyok, másrészt meg mert nyári használatra kellőképpen könnyed és kellemes élményt nyújtott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

briw

2016. szeptember 5.

Itt figyeltem fel rá, de a hozzám legközelebbi dm-ben csak 2 hete találtam meg. Először túl vastagon kentem fel, kicsit sokáig tartott amíg megszáradt, és addig elég ragacsos is volt, de pár perc után szuper! Igaz, hogy csak 150 ml (én 750 forintért vettem), de sokáig elég lesz, mert tényleg vékonyan kell felkenni és az illata is isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide