Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ani80, Módosítva: 2015. június 17.

Kategória:   Testápolók

Balea testkrém grapefruit kivonattal

2015. február 20.

Talán két éve nyáron volt ilyenem, isteni finom, friss illata volt, szerettem. Minősége is jó volt, viszonylag könnyen felszívódott, jól hidratált, és bár a pontos árára nem emlékszem, de a Baleák nem szoktak ugye drágák lenni, biztos, hogy ezres alatt volt az 500 ml ami nagyon jó ár. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni (és a grapefruitos tusfürdőt is, imádtam én is és a férjem is, pedig ő nem egy nagy kencerajongó, nagyjából mindegy neki milyen tusfürdőt használ, csak ne legyen erős, nehéz illata, de ezt azóta is emlegeti, hogy milyen jó volt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

missmarple

2014. június 26.

Hol lehet ilyet venni? Dm-ekben sose látom. Egyszer kaptam kölcsön a barátnőmtől, táborban és azóta keresem.
Köszi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 26.

Köszi

v.szilvia789

2014. március 30.

Szerintem az egyik legjobban sikerült nagy tégelyes balea testápoló. Nagyon finom, frissítő illata volt, a nyári 40 fokban kifejezetten jól esett használni. Könnyen beszívódott, jól hidratált.Egy pici hibája azért volt, valamit nem szeretett benne a bőröm és egy-egy apró kiütés vagy pattanás megjelent tőle. Az illat viszont kárpótolt. Gyártják ezt még egyáltalán, mert rég óta nem látom sehol?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

f.anya

2014. március 10.

Hatalmas adag jó áron, egész szép összetevők, de sajnos az illata borzasztó volt (nekem legalábbis), nem is bírtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

incifinci28

2013. október 14.

nagyon finom illata van, tartós is, nyáron jól hidratál, de télre nekem kevés. de ját az 5 csillag, árban is frankó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

iringo

2013. augusztus 8.

Az illata valóban érdekes, de jól hidratál és nincs utánna az a ragadós érzés, nyárra tökéletes testápoló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

anett3600

2013. augusztus 6.

az illata kellemes, a hidratálása megfelelő, igaz nem a fagyos télen. hatalmas kiszerelés jó áron, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

gerdus

2013. augusztus 2.

Az illata kicsit valóban wc illatosítóra emlékeztet, de nekem mégis tetszik. Grapefruitnak mondjuk nem mondanám, inkább olyan általános vegyes citrusos. Az én bőrömnek elegendő ápolást nyújt, nem hagy maga után ragacsos utóérzetet, csak puha bőrt. Nekem lábkrémként is nagyon jól szuperál és elég tetemes mennyiség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Kmanci

2013. július 2.

Karácsonyra kaptam a barátomtól, akitől Alverde makadámdiós testvajat kértem. Mondtam, hogy kérdezzen meg egy eladót, mert magától nem fogja megtalálni. Persze nem kérdezett ő senkit, de ezt találta, úgy gondolta, hátha ez is megteszi... :D Első szaglásra borzalom WC-illatosítóra emlékeztetett, meg is rémültem, de előadtam, hogy hú mennyire tetszik. Aztán kipróbáltam, és felkenve már tényleg tetszett, de egyébként nagyon hamar elillan. A hidratálás nem rossz, bár így télen én páncélt növesztek főleg a lábszáramra, arra kevésnek bizonyul (vennem kell magamnak egy Alverdét :D). De összességében nem rossz, örülök, hogy megkaptam, de szerintem tavasszal fog tökéletesen teljesíteni. Amúgy szeretem a Balea termékeket, ezek után lehet, hogy a kókuszosat is kipróbálom.

Update: még mindig van belőle, mert nem mindig ezt használom, vettem közben ananászos és cseresznye-mandulás limitált testápolót is. Szeretem, ilyenkor nyáron amikor nem szárad a bőröm teljesen jó, hamar beszívódik, nem ragad, nem tömény, tökéletes. Az illatát is nagyon megszerettem, és a barátom is. Múltkor autóval mentem érte közvetlen fürdés után, és mikor beült a kocsiba kérdezte, hogy mi ez az illatosító, mert nagyon jó. Mondtam, hogy ez az, amit ő vett nekem... Nagyon büszke volt magára! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

meltingdaffodil

2013. május 10.

szerintem tök jó , és amúgy is négy és fél csillagja van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

szerintem tök jó , és amúgy is négy és fél csillagja van :)

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak