Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Limitált kiadás

hatiay89

2016. január 10.

Az illata nekem bejött, az állaga semmi különös, a hidratálóképessége sem 100%-os. Ilyen szempontból átlagos testápoló, az illata miatt különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 10.

reksi26

2015. november 1.

Most került hozzám, unokatesóm szortírozta a szekrényét, hát az illata abszolút nem tetszik. elég furcsa olyan avétos:/ az állaga valóban elég híg annyira olvasgattam a dobozt, hogy jól ki is öntöttem a negyedét, szerencsére a törölközőre. egy előnye, hogy tényleg gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

NixonB

2013. december 21.

Többnyire csak a vaníliát érzem rajta (lehet ez a szerencsém) nekem tetszik! Leárazva jutottam hozzá én is, engem a fémtégelye fogott meg, vonzódom a tégelyes testápolókhoz. Az állaga hígabb a megszokottnál, nem ragad és elég gyorsan beszívódik. Erős közepes, de biztosan nem venném újra! (így meg hogy kifutótermék pláne)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 21.

Vizsiildi

2013. december 20.

Leárazva csupán 350 ft~ért jutottam hozzá!Ennyiért megérte,de a furcsa illata miatt én nem veszem meg újra!Az állaga és a felszívódása nagyon tetszik,de a chai tea illata mindent elnyom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

Ency

2013. november 16.

Ez volt volt az első és az utolsó balea termék amit megvettem ,iszonyat büdös ,híg egyáltalán nem hidratál semmit !! Kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 16.

Vitelotte

2013. október 31.

Ugyanaz a véleményem róla mint az áfonyás verzióról, nem véletlen ugyanolyan a tégelyük. Működött rajtam a marketing, mert csak a különleges illattal való kecsegtetés miatt döntöttem emellett, de pont az az ami hamar elszállt. Más problémám nem akadt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

vrozi

2013. október 13.

A boltban még jónak tűnt az illata, itthon már kevésbé. Nem büdös vagy szagos, inkább valamilyen bio cuccra emlékeztet. Állaga kissé híg, de könnyebben is szívódik fel, mint Balea-s sűrűbb állagú (de szerintem jobb) társai. Lassan fogy, szívesebben használok jobb illattal rendelkező termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

fausztdori

2013. szeptember 20.

Nem ég vettem. Kicsit híg, bár lehet a 35 fok miatt inkább. Az illata nekem kifejezetten tetszik. Elsősorban esténkén a kezeim és a lábfejeim kenem velük.

Update: kuka, mert nem éreztem jónak, egyszerűen jobb bármelyik termék. Az illata az egyetlen, ami tetszik benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Kmanci

2013. szeptember 9.

Félve vettem meg, mert elég szagérzékeny vagyok. Szerencsére nem olvastam róla itt előtte, mert akkor nem is hoztam volna el tuti. Fantasztikus illata van szerintem. Lehet, hogy én hülye vagyok, nekem nagyon tetszik. Ha olyan, mint a többi Balea testápoló (márpedig állagra igen), akkor barátok leszünk. Már csak életem bárányfelhőjének szaglótesztjén kell átjutnia, hogy megkapja az áldást. Ha nemet kap, akkor elhasználom magányos estéimen... :) Megelőlegezem neki az ötöst, hacsak nem produkál valami rondaságot, akkor szerintem megérdemli. Ha később gond lesz, jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

samelike

2013. június 11.

Meg leszek kövezve.. tudom.. és azt is tudom, hogy a szaglószervemmel van valami nagy bajság. Nem bírtam ki a rossz vélemények hatására sem, hogy meglepjem vele magam.
A szag/illat ha körbe kéne írnom akkor nekem inkább vaníliás édeskés, némi szegfűszeggel ami már megbotránkoztató, DE ahogy felkenem el is illan a dolog, ami helyette érződik a bőrön édes fűszeres illatocska ami egyáltalán nem zavaró. Érdekes módon nekem még tartósnak is bizonyul.
Az állag a szokásos, attól szerintem senki se várjon sokat. Pillanatok alatt beszívódik, na ezen még én is meglepődtem. A hidratáló hatása a gyenge pontja, mivel azon a téren szerény a drágaság. Sajnos így hamar el is fog fogyni nálam. Az ára viszonylag baráti, de lehetne olcsóbb is.
Nem bántam meg, hogy megvettem mivel eddig morbid módon, de nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Nem bántam meg, hogy megvettem mivel eddig morbid módon, de nagyon tetszik.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.