Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2017. június 14.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Eufrozina

2018. október 29.

Hát, mit is írjak... anno megvettem, mert nagy kiszerelés és olcsó. Ha krémet használok, azt általában a kezemre használom. Nos, kenegethetem én naponta 10x vele a kezemet, nem lesz sokkal jobb. Éppen ezért most egy sűrűbb, hatásosabb krémet keresek. Amellé kiegészítőnek jó lesz.
Az illata eleinte jó, aztán egy idő után már tolakodó tud lenni. Alig várom hogy elhasználjam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Ralynna

2017. december 23.

Imádtam, nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni. Több tégelyt is elhasználtam, pedig nagyon sok van egyben. Van még itthon egy tartalék, de most inkább másokat használok, nincs szívem felnyitni és elhasználni. Nem akarom, hogy végleg elfogyjon. Nagyon-nagyon szerettem az illatát. Szuperérzékeny bőröm van, de ettől mégsem volt semmi bajom. *Sóhaj* mindig azt vonják ki a forgalomból amit a legjobban szeretek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Szancs98

2017. július 31.

Jobb illatra számítottam, de így se rossz, csak hamar meguntam és nem tudom hány száz év múlva fogom elhasználni ezt a tégelyt így :'D Kicsit lassan szívódik fel, nem is hidratál annyira. Tényleg kár bele a szilikon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

fdrvtt

2017. július 14.

Ez a legjobb testápoló, amit valaha használtam, nagyon hamar beszívódik a bőrbe, az állaga is tökéletes és kellemes az illata. Nagyon örülök, hogy ilyen nagy kiszerelésben adják nem tudok betelni az illatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Malena

2017. április 23.

Szerettem ezt a testápolót, sajnos az évek múlásával kevésnek bizonyult.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

Szerettem ezt a testápolót, sajnos az évek múlásával kevésnek bizonyult.

gingerbloo

2017. április 15.

olcsó, nagy kiszerelés, gazdaságos. Számomra valóban hidratál, majdnem minden nap használom, ami tőlem ritka, mert általában lista vagyok, nincs nagyon száraz bőröm. Meg vagyok vele elégedve teljesen, jó az illata, nyújtja amit elvárok, de nem hiszem, hogy valóban száraz bőrűeknek ez ideális lenne.
NEM VEGÁN, ami miatt egy csillaggal kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

NEM VEGÁN, ami miatt egy csillaggal kevesebb.

ssyakaky

2017. március 3.

napi hasznalatra pont idealis a hidratalo hatasa es a kiszerelese is. az illata jobban bejon, mint a shea vajas valtozatnak, viszont az allaga ennek kicsit sűrűbb. jo kenheto, kozepes felszivodasu krem. ar-ertek aranyban tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Takaro

2017. február 2.

Valami nehezebb, surubb, jobb dologra szamitottam, mint a flakonos Balea testapolok, de ez is pont olyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

missmomsen

2016. december 12.

Csak lábszárra használom, úgy nem tömény az illata (nekem bejön), mintha az egész testemre kenném. Végülis teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

szaboalexa99

2016. november 20.

Kézkrém gyanánt szereztem be, akciósan 500ft - ért. Ezt a terméket boltba nem lehet megszagolni, úgyhogy nagyon reménykedtem hogy jó lesz. Szerencsére nagyon tetszik az illata. Beszívódik rendesen és hidratál is, bár igaz nem vészesen száraz a kezem, tehát nem sebesedik ki csak azért ráfér. Nekem nagyon megérte, jó nagy adag és a tégelyes megoldást is nagyon kedvelem, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak