Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. április 25.

Kategória:   Testápolás

Az alga testpakolás tengeri algával, termálvízzel és tengeri sóval lágyítja a narancsbőr jeleit. Feszesíti a bőrt (láb, fenék, csípő), és növeli annak rugalmasságát.

Kiszerelés: 100 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Powderpuff Girl

2016. november 17.

Én is egyből lekaptam a polcról....fogom is a fejemet miatta!!!Ez a teljesen felesleges termék kategória. Kicsomagoltam, nagyon kellemes, frissítő illata van, majd a használati utasítást követve elkezdtem feltekerni a lábamon. Úgy néztem ki, mint egy kötözött sonka és múmia hibrid! Nem elég hosszú maga a tekercs, így nem ér eléggé körbe, ráadásul nagyon kis vékony, gyenge és nagyon felpenderedik. Hiába tekered magad körbe, semmit nem ér, mert két oldalt feljön és úgy nézel ki, mintha cellux használtál volna. Annyira dühbe gurultam miatta, hogy le is hámoztam magamról az egészet, a kukában végezte. Sokkal többet ér, ha vesztek egy jó kis testápolót ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.