Balea

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. március 23.

Kategória:   Testápolás

Koffein, citrom és bambusz kivonattal segít csökkenteni a narancsbőr jeleit, feszesíti a bőrt, és növeli annak rugalmasságát. Könnyű, gyorsan felszívódó szérum.

mLK235

2017. február 20.

Az illata miatt esett rá a választásom és nem bántam meg hogy megvettem, előtte a sárga Garniert is használtam, ez sem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 20.

eszti003

2017. január 4.

sajnos elég szerencsétlen alkat vagyok melleket illetően. amióta eszemet tudom, mindig elég formátlanok voltak szegény ikrek, aztán 18 éves korom körül hirtelen lettek C/D méretűek, de ez egyáltalán nem látszik, mivel lógnak. nem fogyás és nem terhesség miatt, sajnos genetikailag elég vacak bőröm van, tele az egész mellkasom csíkokkal, igaz, hogy kicsikkel, amik már elhalványodtak, de rengeteg van és hát láthatóan nem tartja meg azt, amit meg kellene. a bal mellem nagyobb is mint a jobb, így látszott, hogy a mellbimbóm lassan lefelé fog fordulni, ha nem kezdek vele semmit. itt keresgéltem, nem erre a krémre esett a választásom (bár végül egyáltalán nem bántam meg, hogy mégis ez lett), de mivel dm volt csak a közelben maradt ez az opció.

szóval ezzel a felállással kezdtem el használni ezt a krémet kb. 1 hete, reggel és este is kenem vele, előtte olivaolajjal fél órán keresztül masszírozgatom őket.
nem akarom elkiabálni, de esküszöm, javított annyit a bőröm feszességén, hogy hetykébben állnak a didkók! :))))
egyáltalán nem akar semelyik sem "lekonyulni", sokkal szebb a bőröm, a krém hidratál, gyorsan beszívódik és nekem nagyon tetszik a citrusos illata, bár a csíkocskáimon egyelőre nem látok változást.
nem tudom mennyit segítene, ha nem vetném be az olajos masszázst, de így együtt tökéletes eddig.

ha elfogy a tubus még jelentkezem, addig ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

ha elfogy a tubus még jelentkezem, addig ajánlom mindenkinek :)

kekszexpressz

2015. július 13.

szuper jó! feszesít teszi a dolgát, nagyon jó illatú hatásos kis cucc :) új kedvenc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.