Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 30.

Kategória:   Testápolók

Feketeribizli és vanília illatú testhab értékes mandulaolajjal, panthenollal és aloe verával, melyek gyengéden hidratálják a bőrt.

Vegán termék.

FReka

2019. március 25.

Nem rossz testápoló,tetszik a hab állag,könnyen beszívódik,nagyon édes az illata. Kiadós termék,pont ezért már picit rá is untam,félretettem egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

HDorina

2018. december 23.

Olyan mintha tejszínhabot fújnék magamra. Érdekes az állaga és édes az illata is, de nem zavaróan. A habot elkenve olyan, mintha egy vizes krémet kenegetnék magamon. Hidratáló hatása nem kiemelkedő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

rayeri

2018. március 27.

Up: pont annyi ért amennyibe került. Illetve annyit sem. A legfancybb dolog benne a hab állag, ami kb. egy hétig tartott, utána már csak egy nagyon lágy, buborékokkal teli habszerűség jött ki belőle ami kettő másodperc alatt összeesett egy fehér, nyálkás trutyivá. Ment a kukába!

Hát ez mekkora cukiság már???!!! Nem szoktam összevásárolni mindenféle kacatot, elég tudatos vásárlónak tartom magam, megvannak a megszokott kencéim, de ennek egyszerűen nem tudtam ellenállni. Merthogy tök jópofa a csomagolása, aztán elképzeltem, hogy olyan érzés lehet mintha gyümölcsös tejszínhabbal kenegetném magam és tényleg!!! Isteni finom illat, nem geil, nem tolakodó, a hab állagtól teljesen kész vagyok és egész jól hidratál is! Nem mondom, hogy nem tudnék élni nélküle, de nyárra igazi kis funny darab, a hétéves fiam könyörög, hogy őt is kenjem vele :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

RarityRose

2018. január 2.

Imádom! Maga a csoda ez a testhap, nagyon édes, többször veszem majd újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Imádom! Maga a csoda ez a testhap, nagyon édes, többször veszem majd újra.

msvelvet

2017. október 10.

Kedvelem a hab állagú termékeket és ennek a testápolónak nagyon megtetszett az illata. Egész jól hidratált is, viszont pár fújás után már csak folyékony állapotban jött ki a flakonból, így el kellett dobnom. Ezen még dolgoznia kell a DM-nek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Karolinekovacs

2017. július 20.

Szeretem! Sütiillatú és könnyen beszívódik. Nyárra ideális! Kicsit folyósabb lett az állaga idővel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

perlita14

2017. július 19.

Nagyon szeretem a hab állagú termékeket, mert gyors a használatuk és olyan jó puhák. Ezt is nagyon szerettem, gyorsan beszívódott és nem hagyott maga után ragacsos érzetet, viszont elég szolid, télre semmiképpen nem ajánlanám, melegebb időben viszont könnyed és a gyümölcsös illattól frissítő élményt is nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

cintialaura

2017. június 13.

Igazi tavaszi darab. Tejszínhab állagú de ahogy a bőrömön eloszlatom, azonnal krémesebb lesz. Az illata nekem elsőre túl gyümölcsös, de ahogy szárad, kellemessé válik, előjön a vanília. A tartóssága nem is rossz, pár órán át tuti érződik. Nem ragad, és nem irritál, rögtön beszívódik, tökéletesen hidratál ilyen időben.
UPDATE: Hasonlóan jártam mint egy előttem szóló: A tubus még félig volt, mikor a hab helyett valami leveses izét kaptam... -2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Zsinka

2017. június 8.

Nekem bevállt, könnyű eloszlatni nekem hamar beszívja a bőröm. Mikor le pirultam a napon ez hozott enyhülést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Blondi

2017. május 31.

Száraz bőröm van, és sok testápolót nehezen szív be, ezért gondoltam kipróbálom ezt a hab állagú testápolót is. Az illata elég erős, és rákenve a bőrömre nekem ragadós érzetet kelt, ezért csak este szeretem használni, mikor már lefürödtem és csak az alvás van hátra. Pozitívum viszont, hogy valóban gyorsabban el lehet oszlatni a bőrön. Egy próbát megér, nem tudom még, hogy újra veszem-e.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol