Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A borotvagél értékes összetevői ápolják és megnyugtatják bőrét a lábon, hónaljban és bikinivonalon. Aloe Vera kivonatot tartalmaz.

MikoAlice

2016. március 30.

A feladatát teljesen jó l ellátja. Könnyen siklik rajta a borotvám. Nagyon sokáig elég, mert amikor kinyomok egy borsónyit sok hab lesz belőle. Ráadásul olcsó is. 🌟

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 30.

laural

2016. február 11.

Nem rossz, nem is csodaszer, de a borotvahab-testvérénél sokkal jobb. Az ár/érték arány teljesen rendben van szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

LittleBaby

2016. február 2.

Amikor megveszem, direkt figyelek, hogy most már az új receptúra alapján előállított borotvagélt vegyem meg, nekem annak jobban tetszik az állaga és az illata is. (Persze a "nem új receptúrájú" is megfelel a célnak!)
Legalább 20-adjára veszem újra, maximálisan bevált nekem, nem csíp, nem irritál, nem szárít (amúgy érzékeny bőröm van). Megfelelő az ár-érték arány, az illata is kellemes.
Tökéletesen viseli a lábam a nyaranta minden másnapos borotválást, tényleg jól puhítja a szőrt.
Én csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 2.

Én csak ajánlani tudom! :)

Encsys

2015. október 25.

Semmi extra, a célnak megfelel. Jelentéktelen illat és a kinyomókáját nem szeretem. Engem nem csíp, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Petrappp

2015. augusztus 25.

Szerintem teljesen jó sűrűségű habot nyom, viszont nekem nagyon csípi a bőrőm. Úgyhogy most másik borotvazselével keverem, úgy el tudom használni, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

papucsallatka

2015. május 27.

nem sokat ért az én esetemben, sokszor bele is vágtam vele a lábamba, mert túl sűrű állagú. az íze fura

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

mgina007

2015. május 22.

Ár/érték arányban jól teljesít, teljesen megfelel a célnak. Viszont sokakkal ellentétben engem rettenetesen irritál az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

2015. február 20.

Szeretem ezt is mint az összes többi Balea borotvagélt, pillanatnyi hangulat kérdése hogy ezt veszem éppen vagy valamelyik aktuális limitált kiadásút. Sokáig elég, a funkcióját teljesen jól betölti, nem tapasztaltam hogy irritálna vagy bármi problémát okozna. Az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

nincsay

2015. január 22.

3x használtam, eddig megfelelően működött. Bár ígyis kipattogzott a bikinivonalam, de az az én hibám volt. Illata kellemes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 22.

szandiinagy

2014. december 22.

Nálam sajnos elég gyorsan fogyott, így nem érte meg annyira. Az illata finom volt, de nem segített a kipattogzás ellen sem. Később megoldást találtam rá testradír formájában, tehát erre már nem volt szükségem, egy egyszerű felhabosított tusfürdő és egy 3 pengés borotva ugyan ezt a hatást gyakorolta nálam, amit ezzel elértem. Az illata viszont valóban kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 22.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.