Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A borotvagél értékes összetevői ápolják és megnyugtatják bőrét a lábon, hónaljban és bikinivonalon. Aloe Vera kivonatot tartalmaz.

baba_girl_16

2014. október 15.

Nem drága és a célnak is tökéletesen megfelel. Használata után nem pattog ki a lábam, hanem puha és selymes lesz. :) Az enyém viszont még parabénes volt (nem néztem igazából, hogy az újakból tényleg kivették-e), úgyhogy -1 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

szagica1981

2014. október 13.

Ar / erték arány tökéletes.az en bőrömre teljes mértékben megfelelt...nem kell belőle sok,igaz talalkoztam mar jobbal ,ezert adok 4-et ,viszont az joval magasabb arkategoria...ha valaki a penztarcajat nezi tokeletesen megfelelo a celnak;)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

Szundikacica

2014. augusztus 4.

Teljesen rendben van ez a termék, kevés kell belőle, finom az illata, jól fedi a bőröm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Nicu

2014. július 25.

Olcsó és jó. De nem hiszem, hogy a parabének miatt újraveszem.
Update: Köszi Shenny, tényleg kivették már az enyémből :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

Olcsó és jó. De nem hiszem, hogy a parabének miatt újraveszem.
Update: Köszi Shenny, tényleg kivették már az enyémből :)

angelscrime

2014. július 18.

Olcsónak tűnik, de ár-érték arányban egyszerűen nem éri meg. Sok kell belőle a normális habhoz, különben kipattog a bőröm borotválkozás után. Így gyorsan fogy nagyon. Maradok a Gillette-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

WGR

2014. június 23.

Kevés kell belőle, jó az illata, nem irritálja a bőrömet. Nedves bőrön használva nekem nem folyik le. Teszi a dolgát, újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

dobo.letti

2014. június 13.

Egész jó. :) Kicsit jobb is lehetne a habja, de így is az egyik legjobb szerintem. Pénztárcabarát az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 13.

sztinke

2014. április 25.

Bár epilátort használok és csak ritkán nyúlok a borotváért, szerintem ez a borotvagél teljesen jó arra, amire kitalálták és jóval olcsóbb, mint a Gillette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 25.

merlyne

2014. április 24.

Nekem nagyon kiszárítja a lábam és a borotva sem csúszik tőle úgy ahogy kellene, nagyon nem szeretem, csak azért használom el mert sajnálom kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

tavikacsa

2014. április 4.

Nem vált be igazán, én is megmaradtan a Gillette-nél. Nagyon nem habzik szerintem, és több is kell belőle mint a Gillette-ből. Azért ár/érték arányban nem rossz, és nem is irritálta a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.