Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A borotvagél értékes összetevői ápolják és megnyugtatják bőrét a lábon, hónaljban és bikinivonalon. Aloe Vera kivonatot tartalmaz.

Tvylvis

2014. február 23.

Nálam a borotválkozás csak végszükség esetén jön szóba, az epilátorra és a gyantára esküszöm.Rendszeresen soha nem használom, csak alkalomszerűen, a véleményem is ennek megfelelő. Ez a borotvazselé hozza, amit ígér, nálam nem folyik, nem irritál, kiadós, könnyen beszerezhető, az ára is rendben van. Négyes, mert nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 23.

Vicus

2013. december 8.

Intim részen viszketést okoz, még ha csak kicsit is kerül oda, mert amúgy persze csak a környékére kentem. Lábon is irritál, ha vízzel lemosom borotválás után, csíp. Sokkal jobb a Rossmann saját márkása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

B_Anna

2013. október 4.

Ha nem elegendő mennyiséget viszek fel, akkor lefolyik a bőrről (vizes bőrön kell használni, én legalábbis úgy szoktam), elég könnyű kis zselé, hiánypótlónak jó, de én szívesebben használom a Gillette borotvagélt, ami ugyan drágább, de nekem jobban bevált. A Balea gél viszonylag hamar elfogy, mert szerintem több kell belőle, mint pl. a Gillette-ből, így nem is biztos, hogy ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Moncsi79

2013. augusztus 12.

Én teljesen elégedett vagyok vele. Borotvazselé, amely teszi a dolgát. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

lavender

2013. augusztus 11.

Végre egy borotvazselé, amitől nem pattogzok ki, és selymes lesz tőle a bőröm. Jól habzik, viszonylag kevés is elég belőle egyszerre, és jó illata van. Ár-érték kategóriában szerintem ez az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Cu2tka-baba

2013. augusztus 10.

Abszolút csalódás és pénzkidobás. Korábban Avonosat használtam egy évig, de nem tudtam megrendelni nyaralás előtt, úgyhogy gondoltam egynek jó lesz. Tévedtem... Először is alig tudtam kipréselni a dobozból, másodszor nem habzott, harmadszor egyáltalán nem siklott rajta a borotva pedig 5 pengés gilette sensitivet használok... És ráadásnak még az illata sem tetszett igazából, ugyan ilyen árban az isana férfiváltozata is jobb volt... pedig azt csak kényszerből használtam egyszer... Soha többet nem veszem és kerülöm a család többi tagját is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

tulipánfa

2013. július 24.

Ez nekem nagyon nem vált be. Előtte Gillette-t használtam, amit nagyon szerettem, de egy kicsit drága, ezért próbáltam ki ezt. Össze sem lehet hasonlítani őket és igazából ez a drágább, mert 3x annyit kell belőle kinyomnom, hogy ugyanannyi habot kapjak. Nem siklik rajta rendesen a borotva, nem hidratál, semmivel nem jobb, mint ha tusfürdőt használnék. Az illata engem csak rágógumira emlékeztet, nem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

t.flora

2013. július 22.

Nagyon jó árban van, tökéletesen teljesít, nem kell sok belőle, az illatát imádom, bababőröm lesz utána. Ennél maradok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

andika85223

2013. július 21.

A Balea termékekben még nem csalódtam, jó ár és jó minőség. Ezt a borotvazselét azért is szeretem, mert nem szárad ki a bőröm tőle és nagyon szépen siklik rajta a borotva. Sok fajta ennél jóval drágább borotvazseléket is vettem régen de egyik sem tud többet ennél. Így hát ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

Lora

2013. július 9.

már kb 3-4 éve ezt a fajtát használom, a bőr nem pattog ki tőle, az illata is kellemes, jól teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.