Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A borotvagél értékes összetevői ápolják és megnyugtatják bőrét a lábon, hónaljban és bikinivonalon. Aloe Vera kivonatot tartalmaz.

kovacsrekaa

2013. június 16.

Régen használtam, most a habját vettem meg :) Kellemes az illata, könnyű vele borotválkozni, ár-érték arányban nagyon szupi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

viktoriacsoke

2013. június 15.

Nagyon jó ár-érték arányban is és a teljesítménye is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 15.

Nagyon jó ár-érték arányban is és a teljesítménye is

borntobe

2013. április 24.

Többfélét kipróbáltam, ez a drágábbaknál sokkal jobban teljesít. Nem irritál, nyugtatja a bőrt, jól siklik rajta a borotva, könnyű lemosni a maradékát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

brigi.balogh

2013. április 5.

Az eddigi legjobb választásom volt, amikor először megvettem. Kb. 5 éve használom ezt a borotvazselét és még nem volt rossz tapasztalatom vele kapcsolatban. Nem szárítja a bőröm, nem pattogok ki borotválás után, jó az illata és még olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

kovacsrekaa

2013. március 3.

Nagyon szeretem, ez a legjobb es a legolcsóbb női szőrtelenítök egyike :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Nagyon szeretem, ez a legjobb es a legolcsóbb női szőrtelenítök egyike :)

ribizli

2013. január 20.

Az értékes összetevők nem ápolják és nem nyugtatják meg a bőrömet a lábon, hónaljban és bikinivonalon. Gyakorlatilag mintha semmit sem használnék, nem puhítja a szőrt, szárít is, tusfürdőkkel ezerszer kellemesebb a borotválkozás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Dinuska0606

2012. november 4.

Nagyon kellemes vele a szőrtelenítés, imádom, sokáig elég és árban is megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

lucacica

2012. október 8.

Célnak megfelel, a drágábbak sem tudnak többet, ára szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Célnak megfelel, a drágábbak sem tudnak többet, ára szuper.

zagnes89

2012. október 1.

Már többször újravásároltam, bár elájulva nem vagyok tőle, de nagyon gazdaságos. Nekem kicsit szárítja a bőröm és a szőrtüszőgyulladásokat nem előzi meg, viszont még az intim területek borotválásához is tökéletes. A gyulladások megelőzésére utána teafaolajos szappannal (isana orvosi) mosakszom és azóta sehol sincs gyulladás. Utána kell hidratálni. Az ára miatt megéri de szerintem hamar fogy viszont nagyon jól terül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

diaziana

2012. szeptember 14.

Az illata nekem kissé erős, műanyag, de szerencsére nem sokáig lehet érezni. Olcsó, nagy kiszerelés, teszi is a dolgát. Nem egy hűha, de a célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.