Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A borotvagél értékes összetevői ápolják és megnyugtatják bőrét a lábon, hónaljban és bikinivonalon. Aloe Vera kivonatot tartalmaz.

allcatsaregrey

2012. szeptember 5.

Meg voltam vele elégedve, főleg az illatával! Viszont nagyon gyorsan fogy, pedig nem vagyok nagy pazarló...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 5.

Naomi080

2012. szeptember 4.

Régebben vásároltam belőle, mivel láttam, hogy milyen jó árban kapható! Nekem nagyon nem vált be, még azt a kevés pénzt sem éri meg amennyibe kerül. Mostan már egy fillért sem adnék ki érte! Akit teheti inkább áldozzon egy kicsivel több pénzt a borotválkozásra, csak a legvégsőbb esetbe vegye meg! CSak az illata végett adok neki két csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

angeltear

2012. szeptember 3.

Hát nem ájultam el tőle az egyszer biztos... Az illata jó, viszont ennyi ami tetszik benne. Nekem nem habzik, nem tapad meg a bőrömön, lefolyik illetve nem érzem, hogy kellően ápolná a bőröm. Alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Nicu

2012. augusztus 5.

Az illata is nagyon tetszik, végzi a dolgát, sokkal jobban szeretem ezt a zselét, mint a normál habokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Szaszmancs

2012. július 10.

A limitált gyümölcsöseket használtam és nagyon meg voltam elégedve velük,mert jó illatuk volt,nem irritáltak,sokáig kitartottak,olcsóak és a feladatukat tökéletesen ellátták. Az összetevők miatt váltottam most az Alverdésre,de legközelebb megint ezt fogom venni,mert klasszisokkal jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

CherryBlossom

2012. július 5.

Nekem bevált.:) Teszi a dolgát rendesen, nem irritál, nem pattogok ki, és nem viszketek utána. Részemről nem kell ennél több, az ára (699.-) elfogadható.
(Régen a Gillette Satin Care-t használtam, de az ugyanígy teljesít dupla pénzért.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Malnus

2012. június 14.

Évek óta ezt használom, meg vagyok elégedve vele. Ki szoktam próbálni a limitált kiadású géleket is, azok is nagyon jók. Az ára olyan 600-800 Forint között mozog. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 14.

lupika

2012. június 7.

Szépen fed és a borotva is könnyebben csúszik, talán mintha kevésbé pattogna ki a bőröm, de nem használom minden alkalommal!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

makacs.imola

2012. május 20.

Én is nagyon szeretem. Kellemes az illata, és szerintem a borotva sokkal jobban végzi a dolgát ezzel, mint enélkül (tusfürdővel). Annyira elégedett vagyok vele, hogy ezentúl csak ez fogom használni. Ettől drágább terméket nem hiszem h érdemes venni. Nálam ötös:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

anita0101

2012. május 19.

Szerintem is nagyon jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Szerintem is nagyon jó

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.