Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A borotvagél értékes összetevői ápolják és megnyugtatják bőrét a lábon, hónaljban és bikinivonalon. Aloe Vera kivonatot tartalmaz.

cicurka

2012. május 17.

Először az ára miatt vettem meg, majd a hatása miatt. Nálam maradt, már hosszú évek óta barátok vagyunk. :)
Sokkal jobb mint egy hab, kevés kell belőle és szépen tapad a bőrhöz.
No1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 17.

Sokkal jobb mint egy hab, kevés kell belőle és szépen tapad a bőrhöz.
No1.

matsek

2012. április 28.

Nagyon szeretem, jó kis termék, és jó az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 28.

Nagyon szeretem, jó kis termék, és jó az ára is.

liaeverglot

2012. április 22.

Egyszerűen szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

Egyszerűen szeretem :)

r_ivan

2012. március 25.

A Balea habot és ezt is használom, mindkettőt egyformán szeretem. Kellemes az illata, sűrű a habja, ár/érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

Kiscsillag5

2012. március 8.

Én eddig mindegyik Balea borotvagéllel elégedett voltam. Ezt is szeretem. Jó sűrű az állaga, finom az illata, puha utána a bőr. Az összetevők nem a legjobbak, de úgysincs sokáig a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 8.

monip

2012. február 22.

Nem vagyok oda ezért a márkáért,de a borotvahab bevált,olcsó és jó,többször is vettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

Csilluska

2012. február 18.

Régebben a dinnyés változatát használtam, de már rég nem használom, mert rájöttem, hogy felesleges, a borotva enélkül is jól végzi a dolgát. Egyébként nem volt vele semmi problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

DIAMONDXOXO51

2012. február 12.

Nagyon szeretem, ráadásul nem is drága. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Nagyon szeretem, ráadásul nem is drága. :)

szabonorina

2012. február 7.

Ez tényleg az egyik legjobb borotvazselé amit egy nő igényelhet. Olcsó,és sokat kibir:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

simple

2012. február 2.

Nagyon szeretem, csak ezt használom évek óta. Nagyon sokáig elég egy flakon, mivel igen kevés kell belőle, mert kinyomva nagyon kiadós. Könnyű vele borotválkozni, puha lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 2.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.