Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A borotvagél értékes összetevői ápolják és megnyugtatják bőrét a lábon, hónaljban és bikinivonalon. Aloe Vera kivonatot tartalmaz.

Halfway

2012. január 15.

Már elég régen vettem meg és még mindig van benne! Nagyon sokáig elég, finom az illata. Tud annyit, mint akármelyik drágább. Nem szárít. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

RDJr.

2011. augusztus 23.

Nekem nagyon bevált ez a zselé, szerintem bőven tud annyit, mint a drágább fajták. Ráadásul az illata is isteni, és abszolút nem drága, szóval én meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

lujzi

2011. augusztus 12.

nem irritál, jól hidratál, a célnak megfelel és olcsó. ennél több nem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 12.

nem irritál, jól hidratál, a célnak megfelel és olcsó. ennél több nem kell.

Morci

2011. augusztus 3.

Én a borotvagéleknél nem tapasztaltam különösebb eltéréseket, szerintem a drágábbak sem jobbak, mint ez. Ha ezt használom, kímélem a pénztárcámat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

zsirmik.anita

2011. július 31.

Jobban szeretem a gélt, könnyebb kezelni és az illata is jó. Nekem bevált és nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

csillag1219

2011. július 20.

A Balea összes borotvagéljét nagyon szeretem. Ennek az aloe verásnak különösen jó az illata. A Gilette borotvagéljei kifejezetten csípték és irritálták a bőrömet, ezzel szemben a Balea borotvagéljeitől puha és illatos lesz a bőr, és ellátják a funkciójukat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 20.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.