Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

josey

2015. augusztus 11.

Csodálatos gyümölcsillat,igazi könnyed nyári,öröm vele zuhanyozni.A többi Baleához hasonlóan nem hidratál túlzottan,de nekem elég,hogy nem is szárít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Dori1997

2015. április 19.

Nagyon szerettem az illatát, a hatása a szokásos Balea tusfürdőké volt, semmi extrát nem tudott. 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

dora.banszki

2015. január 23.

Nyári illat, a strandra tökéletes. Ott legalább visszahidratál a naptej, mert ez is szárít. Sls... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

nikolette

2014. november 12.

Én a perubalzsamra vagyok allergiás,ez az egyetlen tusfürdő márka amitől viszketek :) Nagyon jó illatuk van de lehetne tartósabb :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 12.

ingrid0411

2014. július 5.

Kellemes illatú. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Kellemes illatú. :)

monika.t

2014. július 3.

Kellemes illatú és megfizethető. De azért egy kicsit szárít és zuhanyzás után szinte már nem is érezni az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 3.

ajozsa

2014. július 3.

Friss,üdítő,igazi nyári illat.Nem túl hidratáló,de ennyi pénzért nagyon megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

Friss,üdítő,igazi nyári illat.Nem túl hidratáló,de ennyi pénzért nagyon megéri!

HyperBunny

2014. május 31.

Nem vagyok a balea tusfürdők nagy rajongója, de illat miatt mégis elcsábulok néha. Mangós? Ide vele! Egész kellemes volt, a végére megcsömörlöttem tőle (ejj, sose hittem volna), de tél közepére hősiesen el is használtam. Állag, csomagolás a szokásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

Oraculum

2014. május 14.

Átlagos tusfürdő, sok kell belőle, mint a Balea-s termékek többségéből, de friss az illata és szerethető, árban nagyszerűek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Rrr

2014. május 2.

Nagyon-nagyon szeretem! Ennyi pénzért igazán megéri, ez az egyik kedvencem, Mesés az illata! :) (kár hogy limitált kiadás volt... :( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol