Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 13.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Őszibarack és maracuja illattal.

hivettivy

2017. január 28.

Ez nekem csalódás volt Baleától. A boltban tuti rosszul éreztem az illatát, mert ahogy vele fürödtem, nagyon megutáltam emiatt. Fújj de büdös... És eléggé kiszárította a bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

kovacsnikoletta92

2016. október 23.

Nagyon szerettem az illatát, igazi finom nyári tusi :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Nagyon szerettem az illatát, igazi finom nyári tusi :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
gittus24

2016. augusztus 10.

Teljesen jó tusfürdő. Engem nem szárít (ez az egyetlen dolog amit elvárok egy tusitól) és az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

silcarebolt

2016. július 15.

Az illata nagyon jó, de ez is, mint az összes eddig próbált balea tusfürdő, nagyon szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

szandika0201

2016. június 30.

Ennek is finom az illata, bár lehetne egy picit erőteljesebb :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Ennek is finom az illata, bár lehetne egy picit erőteljesebb :)

anita0828

2016. június 14.

Elhasználtam belőle 3-4 tubussal is, nyárra tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Elhasználtam belőle 3-4 tubussal is, nyárra tökéletes.

Cherryeszti

2016. június 8.

Az összes Balea tusit imádtam eddig, de ennek az illata a kaporra emlékeztet, amit utálok :D Azért el fog fogyni, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Erjenna

2016. május 23.

Különösebben nem finom az illata, a flakonban egész kellemesnek tűnt amikor megszimatoltam, és annyi jót olvastam itt róla tavaly, de legalább a bőrömet is jól kiszárította. Soha többé Balea tusfürdő, ennél még a jó öreg Palmolive és Fa is többet tud ápolásban és hidratálásban egyaránt, pedig... Maradok az ökoszappanoknál, buta ötlet volt részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

szelesteirita

2016. május 3.

Nekem ez volt az egyik kedvenc nyári tusfürdőm. :) Nem szárított, habzott rendesen. Nekem pont ennyi kell egy jó tusfürdőhöz! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

kamyllakomaromi

2016. május 3.

Nekem ez volt az első Balea tusim.Nagyon szeretem,főleg az illatát.Nem szárított,jól habzott és tényleg élmény volt vele fürdeni.Azóta teljesen tusfürdő megszállot lettem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Mesterséges színezék. Piros.

Színezék. Lila színű.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.