Balea

Ár:   €1.95   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 4.

Ár:   €1.95

Limitált kiadás

Testpermet frissítő zöldcitrom és bogyós gyümölcs illattal.

Vivus94

2020. július 28.

Ár-érték arányban jó kis testpermet, az illata nem túl édes, tetszik benne ez a citrusos-savanykás jellem. Számomra természetes, hogy nem tartós a testpermetek illata, hiszen így tudom egy nap sokszor használni anélkül, hogy fullasztana. Viszont tényleg kicsit ragacsos érzetet hagy a bőrön, ami a nyári izzadós fülledt melegben nem túl komfortos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

AkInImOd

2020. április 23.

Még tavaly vettem meg a testápolóval. Imádom az illatát, két kedvenc gyümölcsöm ötvözve. Az elején tömény tud lenni valóban, és ha sokat fújsz ki, tényleg ragadni tud, szóval testpermetnek nem javallott használni. Én reggeli tisztálkodás után picit fújok csak a bőrömre, és utána, ahogy más is írta, inkább a ruhára permetezem. Nem hosszantartó az erős illata, de nekem pont emiatt tetszik, hogy lágyul, és csak enyhén érződik később. Télen nem igazán használtam, de a napsütötte idő visszahozta a kedvemet a használatához, főleg a bezártság miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

beachvibes

2020. április 21.

Az illata tényleg kellemes, de a tartóssága szörnyű, én 10 perc után már nem érzem. Újrafújni pedig nem lehet, mert már 3 fújás után is hihetetlen ragacsos lesz a bőrömön, a testápolója szintén. 700 Ft nem sok, de akkor már inkább egy Avonos testpermet, azok sem egy top kategória, de még mindig jobb mint ez.. Elfújkodom a ruhákra, ott legalább nem ragad, de biztos nem veszem újra. 2 csillag, de azt is csak az illatára kapja, már ameddig érezni.☹️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

csiniteki

2019. július 24.

Most nyáron parfüm helyett használom, és egész kellemes illata van ,citrusos illat dominál,később kicsit édesebb illat is. Ha nincs kedvem testápolózni akkor ezzel hidratálok,szép puha lesz a bőröm.Nagyon kiadós ,sokáig elég lesz. Olcsó nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

Ayanna

2019. június 28.

Kb. egy hete használom ezt a permetet. Kellemes, gyümis illata van, első használatnál kicsit megijedtem, mert elég erős volt az illat, és az nyáron nem szerencsés szerintem, de pár másodperc múlva már csak egy visszafogott nyári illat volt érezhető. Nem túl tartós, de nem is várom el, hogy az legyen, sőt mivel a bőr felfrissítésére is ajánlják, naponta többszöri használat azért befigyel, és egy tartós illat a nap végére már elég töménnyé válna az újrafújás miatt. Ami miatt levonok egyetlen csillagot, hogy néha picit ragacsos lesz tőle a bőröm, de tényleg csak néha. Összességében jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

BDominika25

2019. június 15.

Úúúúúgy tetsziiik!
Már lassan egy éve, hogy csak a VS testpermeteit használom de ma volt egy kis időm nézelődni a dm-ben, megszagoltam és hát muszáj volt elhoznom.
A tartósságáról még nem tudok bár azért sokat nem várok tőle.
Az illata nagyon bejön mivel gyümölcsös és édes na de nem olyan durván. Ja és nekem teljesen olyan illata van mint Hicleen erdei gyümölcsös kézfertőtlenítőjének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

Úúúúúgy tetsziiik!
A tartósságáról még nem tudok bár azért sokat nem várok tőle.

adapinks

2019. május 20.

Ismét egy csodás, nyári limitált kollekciós illat a Balea-tól.💗 Első körben nagyon szépen kiérződik a kicsit sem mű illatú lime, ez fordul át egy átlagos gyümölcs illatba és végül rajtam egy nem túl tolakodó, édeskés, gumicukor illatként zárt. Nem igazán tartós, de ár-érték arányban szerintem szuper választás.
Tökéletesen megfér a fényvédők és a barnítókrémek illata mellett. 5/5* mindenkinek csak ajánlani tudom.🤗💞🌴

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol