Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Izgalmas, friss illatú tusfürdő.

sailorluna

2018. szeptember 7.

ennek is imádtam az illatát, jól habzott, nem szárított,.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

ennek is imádtam az illatát, jól habzott, nem szárított,.

Ella

2017. április 24.

Imádtam az illatát, kb. 10 flakonnal vásároltam belőle. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Imádtam az illatát, kb. 10 flakonnal vásároltam belőle. :-)

Misty

2016. november 29.

Azt, hogy hidratálna, nem igazán vettem észre, inkább azt tapasztaltam, hogy talán még szárít is, ezért mindenképpen le kell vonnom tőle pontot, és amennyire tetszett a flakonból az illata a boltban, otthon már nem éreztem annyira kellemesnek. Annyira nem is hosszan tartó, mint a termék némely más illatának. Ezt nem venném újra, de van más Balea tusfürdő, ami a kedvenceim között landolt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

csibike100

2016. április 6.

Isteni, friss illata van, nagyon szerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 6.

Isteni, friss illata van, nagyon szerettem. :)

Csilluska

2015. augusztus 16.

Újra csak azt mondhatom, mint a többi Balea tusfürdöröl: jó illatú, nem szárít, olcsó stb., szóval én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

josey

2015. augusztus 11.

Könnyed nyári illat.A társaihoz hasonlóan élmény vele a zuhanyzás,de nem hidratál túlzottan és az illat is elillan gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Szityike

2015. július 23.

Ez a tusoló is kedvencem volt a tavalyi nyáron és ősszel. Szuper gyümölcsös- virágos és egzotikusan frissítő tusolásélményt nyújt!
Kellemes, megmaradó illat és átlagos ápolás a bőrnek.
Mindenkinek ajánlom, aki kedveli a trópusi- nyári illatokat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

Kellemes, megmaradó illat és átlagos ápolás a bőrnek.
Mindenkinek ajánlom, aki kedveli a trópusi- nyári illatokat!

citronella

2015. július 10.

Tavaly megvettem,de csak most jutottam odáig,hogy el is használjam. nagyon kellemes,nyári illatú tusfürdő,élmény vele a zuhanyzás a forró napokon. szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

gendur.berni

2015. május 29.

Elsőre fura volt az illata, de aztán megszerettem. Ez is jó és olcsó, mint a többi Balea tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

pannababo

2015. május 6.

Imádtam ! Nyáron önfeledtnek éreztem magam, mikor ezzel zuhiztam . Újra veszem:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.