Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. április 22.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Limitált kiadás

Borotvahab érzékeny bőrre kókuszdió illattal.

Vegán

Palma215

2020. augusztus 17.

Én imádom az illatát. A színe is szép, bár a csomagolás nekem nagyon dezodor-szerű, de lehet csak én vagyok máshoz szokva. Nagyon bevált, jól felpuhítja a bőrt, a borotva könnyen csúszik rajta, és tényleg nem vágtam meg vele magam, pedig én hajlamos vagyok rá. Ár-érték arányban én még nem találtam jobbat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

kremmanias24

2020. augusztus 12.

Olcsó és jó, és cuki kis mentazöld színe van :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Olcsó és jó, és cuki kis mentazöld színe van :D

Audry1

2020. július 19.

Nagyon sajnálom, hogy limitált szériás, ugyanis nagyon finom az illata, könnyű vele dolgozni, az állaga is tökéletes és sokkal szebb borotválkozás után a lábam. Nem vágom meg magamat az új borotvával sem és nem is szárít ki.
Ár/érték aránynak tökéletes! Amint elfogy vettem már ezzel együtt egy másik teszt borotvahabot más márkától, de ennek ellenére újraveszem majd, ha még lehet kapni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Candy21

2020. június 27.

Jól felpuhítja a szőrt nem szárít nem irritál nekem az illata nem tetszik de jól működik teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

rekaaamolnar

Korcsoport: < 18
2020. június 8.

Kedvenc. Iszonyat jó illata van, puhítja a bőrt, nem leszek piros tőle, és nem irritál💗

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sárga színű kémiai színezék. A nyálkahártyákra allergizálható hatással lehet, ezért sminkszerekben tilos alkalmazni.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.