Balea

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ferna, Módosítva: 2012. június 3.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tengeri sóval, termálvízzel és vadgesztenye kivonattal.

VarnagyZsofia

2018. április 14.

Lányok, ez tényleg használ! Első alkalommal használtam és bénáztam is a tekercseléssel, de sikerült körbetekernem vele a combjaimat, a fenekemet és a hasamat is, szóval ha ügyes az ember, akkor elég a két tekercs, ami benne van. Enyhe narancsbőröm van csak, de azt már az első használat után halványította. Ezek után biztos végig csinálom az egy hónapos kúrát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

krisztina-g

2018. január 18.

Már az első használattól feszesebb lett a combomon a bőr. Nekem sajnos túl hűsítő volt a hatása, alig vártam már, hogy levehessem. Még egy negatívuma van mégpedig az, hogy túl nedves a géztekercs és használat közben folyt végig a lábamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 18.

3tara2

Korcsoport: >54
2017. június 25.

Uramisten!
Hát én......csak kapkodom a fejem a combikámra és teljesen elvagyok hűlve, olyan gyönyörű!
Tudod egy fél évszázados bőrrel már jobban meggyűlik az ember baja, mint úgy kb negyvenig...🙂
Szóval, látványosan babaállagúvá tette a bőröm. Egészen biztos, hogy a hepehupák eltűntetéséhez hozzájárul a minimumra csökkentett nass, a maximumra emelt víz és a fogyasztó tea is, amelyet nem fogyasztok rendszeresen.

Hűsítő algás géles tekercs. Utána belemasszíroztam, jól megpaskoltam és csodaszép lett a bőröm. Olyan, mint szalonkezelés után. Csak ez sokkal jobban megéri!
Szóval.....betartom az előírást. Négy hétig hetente felteszem egyszer!

Legszívesebben húsz csillagot adnék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 25.

Uramisten!

Szóval.....betartom az előírást. Négy hétig hetente felteszem egyszer!

Legszívesebben húsz csillagot adnék!

Ani1234

2016. április 13.

Én is kipróbáltam a tekercset, nekem úgy tűnt feszesebb lett tőle a combom. Kellemes hűsítő érzést nyújt. Nekem kicsit olyan mint a vadgesztenye krém amit a visszereimre használok.
A leszedés után még egy darabig éreztem a hűsítő hatást.
Egy negatívumot tudok tegnap szoliztam és a friss barnasagom szó szerint lekapta. Ahol a vadlimon végig csorgott a ott lett egy csík. (De azért nem annyira szembetűnő) Remélem a következő szoli segít rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 13.

A leszedés után még egy darabig éreztem a hűsítő hatást.

charmels

2014. október 3.

Csodaszer! Szerencsére csak enyhe szinten van nálam jelen a cellulit, de több 8-10e Ft-os krém/gél/tekercs után nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam erre! Nálam azonnali feszes bőrt eredményezett, tényleg nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 3.

lubi

2013. június 18.

Úgy emlékszem 1600 forintért vettem nemrégiben. Sajnos nem túl olcsó, nekem ez a legnagyobb problémám vele, mert így nem tudom sajnos, hogy használna-e.. Nekem csak a combommal van problémám, azzal is minimális, így elfeleztem takarékosság miatt egy tekercset.. és a combjaimra tettem csak. Tök jól hűsített, vége felé már túlságosan is, de ebben a melegben nekem jó érzés volt. A feltétellel nekem nem volt gondom, gyakorlatilag fáslit teszek fel a lábaimra.. és én elég sokszor csinálok ilyet, szóval nem okozott különösebb gondot. Kellemes volt mikor levettem még egy darabig, picit ragadtam utána, szóval egy vizes áttörlés tényleg nem árt. Viszont egyenletes a bőr utána. Újravenném, ha olcsóbb lenne, így nem fogom megtudni, hogy a kis minimális problémámat enyhítette-e volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

Viki000

2012. június 4.

Érdekes, én úgy emlékszem, mintha pont hűsített volna a benne lévő menthol miatt, de az is igaz, hogy nem mostanában próbáltam ki. Számomra kifejezetten kellemes volt ez a bizsergető érzés, DE macerás feltekerni a testre és nem hiszek abban, hogy bármi is eltünteti a narancsbőrt vagy segít rajta, amit heti egyszer a bőrömre teszek 10 percre. Irritációt nem okozott, ezzel nem volt gond. Anno féláron sikerült hozzájutnom, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 4.

Ferna

2012. május 28.

Hatnia kell, annyira fáj. Nagyon melegít, a végére már éget, alig bírom kivárni a 10 percet. Az égő érzés ellenére bőrpírt nem okoz. Levéve még hosszú ideig "melegen marad" az érintett terület. A tekercsek lehetnének kicsit hosszabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 28.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.