Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2016. december 1.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Cupcaketeam

2016. november 25.

Aaa egyszerűen imádom! :D Fincsi illata és íze van és szép enyhe rózsaszínes szìnt ad az ajkaknak. Nem várom el hogy nagyon hidratáljon mert ha hidratálás kell akkor Carmex-et használok. Biztos veszek még belőle egyet tartalékba. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 25.

annamagyar94

2016. május 4.

Két csillag, mert olcsó, de amúgy semmi hidratálást nem nyújt számomra. Rúzs alá kenem csak fel, hogy tartósabb legyen kicsit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

oroszi

2015. április 28.

Imádom az összes Balea terméket , de ezek az ajak ápolók mindent visznek !!! Nagyon ki volt száradva a szám , és 1 nap alatt rendbe tette egész nap kenegettem , mikor éreztem , hogy lejött és érdes. az áruk is nagyon jó én semmi más ajakápolót nem is veszek és az összes illat fantasztikus !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

viragtm

2015. március 23.

Nagyon szeretem ezt a csodás illatú, enyhén csillogó szájfényt. Már a másodikat használom egymás után, de a következő is ilyen lesz. Ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 23.

s_kitty

2014. november 22.

A barátomtól kaptam karácsonyra, tudja hogy imádom az ajakbalzsamokat, és imádtam. Isteni illata van, halvány színe. Mennyei. Egyszer tuti újra veszem, de most nem, mert nagyon sok összegyűlt megint.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

gybogi4

2014. augusztus 7.

Csodás illat, jó hidratálás, enyhe fény. Nekem bejött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Csodás illat, jó hidratálás, enyhe fény. Nekem bejött :)

Audi

2013. szeptember 14.

Ez a krém semmit sem csinál amit kellene . Ennyi erővel zsírral is kenegethetném a szám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

cittyike

2013. július 8.

Már kettőt elhasználtam és azt kell hogy mondjam, kifogástalan. Kiválóan hidratál.
Szép, enyhe, rózsaszínes színe van. Az illata fergeteges, így nyárra nekem ez legjobb. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 8.

Letta93

2013. május 22.

Még tavaly vettem és teljesen megvoltam vele elégedve. Nekem az illata is tetszik és megfelelően hidratált, azonban ha lehetne se venném újra mert szeretek többfélét kipróbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

vanillacaramella.sweet

2013. május 13.

Megjelenése óta használom, nagyon klassz, hogy nem túl erősen, de van színe, pont jó. Illata csodás, és ha netán úgy alakul, az íze sem rossz. Árban is kiváló. :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 13.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0