Balea

Ár:   329 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 5.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő rózsa és mandarin illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AnnaR

2021. február 25.

Irritációt nem okozott, az illata kellemes, sokáig megmarad de... kifejezetten kellemetlen érzés vele a tusolás. Mintha nem tisztítana rendesen. Hatalmas adag kell belőle ,nem habzik jól fel, ami engem meglep, mert ilyet Balea tusfürdőnél még nem láttam. Hatalmas csalódás, mert szeretem a márkát, pláne a tusijaikat, de ez sehogy se üti meg azt a szintet, amit kéne. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Nicu

2021. január 27.

Nagyon finom illata van, bőrön is megmarad, jó krémes az állaga. Annyira viszketett utána a bőröm, testápoló se segített. Második alkalommal még jobban viszkettem. Nagyon sajnálom, mert isteni illata van. Folyékony szappanként végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Burya

2021. január 18.

Az illata nagyon hasonlít Stella McCartney Stella edp-re, ami állandó lakója a parfümös polcomnak, úgyhogy már éppen azon gondolkodtam, hogy bevásárolok ebből a tusiból, de szerencsére nem tettem. Az első alkalommal kicsit kiszárította a bőröm, a második után már viszkettem is, a harmadik után égni kezdett a bőröm, kivörösödött, csalánkiütéses lett és annyira viszketett, hogy azt hittem megőrülök. Másnap - összesen másfél óra alvás után - bevásároltam mindenféle hipoallergén tusfürdőt, szappant és testápolót, hogy helyrehozzam a szétgyötört bőrömet, mondanom sem kell, nem kevés pénzem bánta. Soha nem volt érzékeny a bőröm, az égvilágon semmire nem vagyok allergiás, ez alól úgy tűnik csak ez a rettenet képez kivételt. Összességében az illata nagyon jó, viszont minden másban horror ez a tusfürdő. Soha többet kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

cattitude

2021. január 17.

nemtom az enyémnek mi baja, vagy az orrom romlott el, de nekem tök megfoghatatlan ennek a tusfürdőek az illata, rózsát nem érzek benne, mandarint is alig, inkább ilyen kesernyés citrushéjas valamit kicsit krémesebb verzióban. lehet túlságosan hozzászoktam az igazi rózsa meg az igazi mandarin illatához és azért érzem így ezt a tusit? bőrön nekem egyáltalán nem marad meg amúgy az illat, de nem bánom. jól habzik, nem annyira szárít. elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

Vikkkinca

2020. november 2.

Igazi fincsi rózsaillata van ami kellemes krémes illattal keveredik-szeretem!újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 2.

Mantra

2020. október 22.

Isteni az illata, sokáig érződik a bőrön is. Csodás tényleg!!! Minősége a szokásos. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 22.

Olinda

2020. október 9.

Az itteni sok jó vélemény hatására az elmúlt hónapokban kipróbáltam pár Balea tusfürdőt, de még egyiknek sem volt tartós az illata a bőrömön fürdés után. Na eddig ez a kivétel... a megszokott illat-minőséghez képest, ez az illat hosszú ideig érződik a bőrömön törölközés után is. Kellemes illatában a mandarin érződik sokkal jobban, a rózsa alig, inkább csak egy kicsit megtöri a mandarin illatát. Az állaga megfelelő, kellően habzik, kellemes krémes habja van, ami a bőrömet nem szárítja. A Balea-minőséghez képest viszonylag tartós illata miatt 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Antioxidánsok: Tocopherol