Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: enjoylife, Módosítva: 2014. június 15.

Kategória:   Hajápolók

Színvédő hajbalzsam kókusz és tiare virág kivonattal, UV szűrővel, festett és színezett hajra. Nem tartalmaz szilikont.

lillybell

2017. január 9.

Évekig használtam a Balea hajbalzsamokat, szerettem őket, mindig találtam több nagyon finom illatot is, amiből válogathattam. Aztán elkezdett hulllani a hajam. Hiába hajkeféztem át alaposan a hajamat mosás előtt, hiába mostam szép óvatos mozdulatokkal, nem gubancolva, a balzsam kimosása közben a vízzel együtt még utána is rengeteg hajszál távozott. Próbálgattam lecserélni a sampont - semmi változás. Aztán egyszerűen elhagytam a balzsam használatát és láss csodát, öblítéskor kb. 2-3 szál távozott, szárításkor is csak a szokásos néhány szál. És rájottem, hogy kifésüléskor sem érzek semmi különbséget, nem lett nehezebb kifésülni a vizes hajam azért mert nem balzsamoztam. Így egyszerűen elhagytam a balzsamot. Azóta megállt a hajhullásom.
Nem mondanám hogy ez egy rossz balzsam, mert évekig használtam, és szerettem, sok mindenkinek működik. Lehetséges, hogy nálam változott meg valami. De sajnos az őszinte véleményem az, hogy számomra jelenleg ez a termék használhatatlan és inkább ártalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

lenochka

2015. július 25.

Egyik kedvenc Balea balzsamom. Kellemes kókuszos illat, nem zsírosítja, nehezíti el a hajamat, valamint nagyon puhává varázsolja a tincseimet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 25.

alexandra95

2015. június 14.

Szépen teljesít,megtesz mindent,amit egy balzsamnak kell,de nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 14.

Szépen teljesít,megtesz mindent,amit egy balzsamnak kell,de nem egy csodaszer.

feredith

2014. április 1.

Ha egyszóval kellene jellemeznem, annyit mondanék megbízható. Nem csodaszer, de a szőkített, vékonyszálú, töredezésre igencsak hajlamos hajamnak jót tesz. Minden hajmosás után használom, én úgy találom, kicsit nehéz maradéktalanul lemosni, és már a 3. flakon után csömöröm van a kókusz illattól, de mindenképpen hatékony. Extra ápolást, hajpakolásokat elbír mellette a hajam, de a szokásos samponozás után 5 percre felkent balzsam teszi szépen, megbízhatóan a dolgát. Ja, és ára is igazán baráti, nem beszélve az összetevőiről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

szabojevszky

2014. február 15.

A KEDVENC. Tökéletesen hidratál, rendbe teszi a gubancos hajat. Illata fincsi. Sírnom kell mert megszüntették.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

lilielli

2014. január 1.

Ezt vettem meg, mert nálunk a dm-be nem lehet kapni a kétperces kókuszos hajkúrát, ami nálam a legeslegjobb volt, még a Gliss Kur-nál is jobb. Ez a balzsam is nagyon jó, szuper, majdnem mint a hajkúra-változata. Ha van időm, még egy órahosszát is a hajamon hagyom. Mintha hamar elillanna a kókusz illat a hajamból... vagy csak én nem érzem??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 1.

Jelizz

2014. január 1.

Az illataaaaa isteniiiiiiii :D :))) szép puhává és fényessé varázsolja a hajam! viszont nem tartósan hidratál :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 1.

Wattty

2013. december 13.

nagyon nagyon jó termék, az illata is csodás, nekem eléggé száraz a hajam, de csodát tett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 13.

zsannasko

2013. december 1.

Nem festett a hajam, de annyira megtetszett az illata, hogy kipróbáltam. Jól hidratált, jobban, mint a többi termék. Az illata egyszerűen csodás volt. Nekem nem lett csapzott a hajam tőle, szép és csillogó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Szilviaa

2013. november 24.

Egy darabig odavoltam érte.
Aztán mostanában a hajam csapzott lett, és tincsekben összetapad már fésülködés után nem sokkal. Tiszta égés volt. Egy fontos megbeszélés előtt belenéztem a tükörbe és paff..mint, akit pofon vágtak. Egy ideig nem tudtam mitől lehet, aztán eszembe jutott, hogy ez az aránylag új dolog a régi megszokottak között..és láss csodát, visszaálltam a régi balzsamomra, és megszűnt a csapzottság..tettem próbát, hátha mégsem ő a ludas..de igen..
Csak nem tudom az elején miért muzsikált olyan szépen..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

Egy darabig odavoltam érte.
Csak nem tudom az elején miért muzsikált olyan szépen..

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!